Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66216
-0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3202.76
0.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.45
-2.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.1
1.76%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Yine Dirençte

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Yine Dirençte

Herkese iyi akşamlar, birkaç gündür fiyat analizi yazılarıma ara vermek durumunda kalmıştım. Bugün kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu yazımda Tron fiyat grafiğini inceleyeceğim. Hangi coin için yazı hazırlasam diye grafiklerde dolaşırken Tron’un henüz direncini kırmadığını gördüm. Haliyle bugün ona yer vermek istedim.

728×90 muhabbit - Tron TRX Yine Dirençte300x250 muhabbit - Tron TRX Yine Dirençte

TRX Fiyat 26 Ekim 2022

Tron fiyatı biraz dalgalı seyretse de son günlerde kripto para piyasasındaki yükselişler ona da yaramış durumda. Fiyat 0,064 dolar bölgesine kadar yükselse de bu seviyeyi test edemedi henüz. Yazıyı hazırladığım sırada 0,063 dolar bölgesinden işlem görüyor.

TRX Grafik 26 Ekim 2022

tlGQVrwr - Tron TRX Yine Dirençte
Tron TRX fiyat grafiği 26.10.2022. 12 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 12 saatlik zaman dilimindedir.

TRX Analiz 26 Ekim 2022

Grafikteki yeşil bölgeler farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Ama tahmin ettiğiniz gibi bugün 0,064 bölgesindeki direncini inceleyeceğiz. Fiyat burayı kırdıktan sonra 0,058 dolar bölgesine kadar gerilemişti. Ancak fiyat buradan tepki aldı ve 0,064 dolar bölgesini birkaç defa test etti. Sonuncu testini de aslında şu an gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Peki bu bölge neden önemli olduğu konusuna gelelim. İlk olarak grafiğimiz 12 saatlik zaman diliminde yani bu analizimiz orta uzun vadeli olacak. Grafiğe göz gezdirdiğimiz bu bölgenin hem destek hem de direnç olarak oldukça güzel bir şekilde çalıştığını görmekteyiz. Aslında buraya belirleyici bir bölge diyebiliriz. Fiyat burayı kırdığında orta vadede satış baskısının azalacağını düşünüyorum.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar