BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Tron Üzerindeki USDT Miktarı 5 Milyar $’ı Aştı! Neden Tercih Ediliyor?

Sun tarafından yapılan açıklamada Tron ağı üzerinde bulunan USDT miktarının 5.1 Milyar’ı geçtiği açıklandı.

Yayın:

-

Tether Tron

Justin Sun, bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte Tron üzerinde bulunan Tether (USDT) miktarını açıkladı.

Sun tarafından yapılan açıklamada Tron ağı üzerinde bulunan USDT miktarının 5.1 Milyar’ı geçtiği açıklandı.

İlginizi Çekebilir: İlk 100 Kripto Para Birimi

Halihazırda birçok ağ üzerinde bulunan Tether’ın Ethereum’dan sonraki en büyük payı Tron üzerinde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde toplam arzı 17 Milyar $’ı aşan Tether (USDT), halen en çok tercih edilen stablecoin olma ünvanını koruyor.

Bitcoin’den Yüksek Hacim

Ethereum’un ardından en yüksek piyasa değerine sahip olan Tether, Bitcoin’den daha fazla hacime sahip kripto para birimi olarak öne çıkıyor.

Bitcoin tarafından son 24 saatteki hacim 27 Milyar $ seviyelerinde iken, Tether tarafında son 24 saatte oluşan hacim 37 Milyar $ seviyelerinde bulunuyor.

2020 yılına 4 Milyar $’lık piyasa değeri ile giriş yapan Tether’ın sadece Tron üzerinde bulunan miktarı 5.1 Milyar $’ı aşmış durumda.

GEçtiğimiz dönemde Ethereum transfer ücretlerinin yükselmesi ile birlikte birçok yatırımcının tercihi haline gelmeye başlayan Tron ağı, düşük transfer süreleri ve neredeyse ücretsiz olan transfer maliyetleri sebebiyle tercih sebebi oluyor.

Birçok borsa tarafından TRC-20 USDT transferlerinin sıfır komisyon ile yürütülmesi de bu noktada yaşanan gelişmenin ardındaki en büyük etken olarak öne çıkıyor.

Yerli Kripto Para Borsaları Kabul Etmeye Başladı

Yerli kripto para borsalarının da TRC-20 yatırma işlemlerini desteklemeye başlaması ile birlikte yerel yatırımcılar tarafından da sıkça kullanılma başlayan Tron-USDT, Ethereum ağındaki transfer miktarlarının çok gerisinde olsa da büyük ilerleme kaydetmiş görünüyor.

Siz USDT transferleri için hangi ağı tercih ediyorsunuz?

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Stablecoin haberleri için: Stablecoin Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.11.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Bu akşamüstü twitter hesabımda bir anket düzenledim ve hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlmamı istediğinizi sordum. Oyların çoğunluğunu Ethereum ETH aldı. Bundan dolayı bugün Ethereum’u inceleyeceğiz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 25.11.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir

Bugün Ethereum için genel vadede bakmayacağız. Biraz daha detaya ineceğiz. Çünkü hem youtube kanalımızda hazırladığım videoda hem de önceki yazılarımda Ethereum’un genel vade için yeterince analiz yaptım.

Alttaki ve üstteki iki büyük alan, büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgelerimiz. 500 dolar bandındaki direnci kırmasıyla bir üstteki direnç bölgesinden ret almış durumda. Bu iki bölge arasında bizim için önemli 2 destek seviyesi var. Bunlardan ilk 580 dolar seviyesi diğeri de 550 dolar seviyesi. 580 dolar desteğini bu sabah test ettik.

Diğer yandan üst tarafta kanal benzeri bir yapı görmekteyiz. Eğer alt banda bir test gerçekleşirse daha emin olacağım bir durum var. O da şu; orada bir bayrak formasyonu oluşmuş olur. Oluşan bayrak formasyonu da bullish. Bu bullish bayrak formasyonunun yukarı kırılmasıyla önümüzdeki direnci geçebiliriz. Şimdilik görüşlerim bu kadar yeni yapılar oluştukça güncellemeye devam edeceğim.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Binance XRP Spark Token Dağıtımını Destekleyecek!

Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Küresel kripto para borsası Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara dağıtılacak olan Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan paylaşımda Binance, Spark dağıtım furyasına katıldığını açıkladı.

Küresel kripto para borsasının Twitter hesabından yapılan paylaşımın yanı sıra sayfasında Airdrop’un nasıl gerçekleşeceğini de açıkladı. 11 Aralık 22:00 itibarıyla XRP para yatırma ve çekme işlemlerinin durdurulacağı ve cüzdanlardaki XRP miktarları için ekran görüntüsü alma işleminin başlatılacağı belirtildi. Ekran görüntüsü alım işlemleri bittiği anda para yatırma ve çekme işlemlerinin devam ettirileceği, Spark dağıtımının da 12 Aralık’ta başlatılacağı açıklandı.

Bitstamp ve Crypto.com’un ardından Binance’in de Spark Airdrop’unu destekleyeceğini açıklamasıyla birlikte gözler diğer büyük kripto para borsalarına döndü.

Kasım ayının başında elinde XRP tutan yatırımcılara, Flare Network’ün token’ı SPARK’ın 1:1 oranında dağıtımı yapılacağı açıklanmıştı. Ardından teker teker kripto para borsalarının desteğini alan airdrop’un 12 Aralık tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Daha fazla XRP haberi için: XRP Haberleri
Daha fazla kripto para borsalarından haberler için: Borsa HaberleriOKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.