Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61493.4
7.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3330.02
2.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.97
-0.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $410.1
3.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 05.05.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 05.05.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Mayıs ayının henüz başındayken ivmeli bir yükseliş gerçekleştiren TRX, adından sıkça söz ettirdi. Bu nedenle TRON fiyat analizimizi güncelleyeceğiz. Ayrıca grafiğimizin güncel durumunu detaylı şekilde analiz edeceğiz.

Binance BannerBinance Banner

TRX Fiyat 5 Mayıs 2022

Mayıs ayına 0,062 dolar seviyesinden merhaba diyen TRX, şu an 0,0742 dolar seviyesinde işlem görmekte. 0,09 dolar seviyesine kadar yükselen TRON, direnç bölgesinden tepki alarak %18 oranında değer kaybı yaşadı.

TRX Grafik 5 Mayıs 2022

Tron TRX fiyat grafiği 05.05.2022. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Destek ve direnç bölgelerinden oluşan grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Grafiğimiz Binance borsasının TRX/USDT verileri kullanılarak 2 saatlik zaman diliminde hazırlanmıştır. Ayrıca grafikte kullanılan veriler TradingView‘den temin edilmiştir.

TRX Analiz 5 Mayıs 2022

Mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Şu an 0,073 dolar destek bölgesinde işlem gören TRX’i yakından takip etmek mantıklı olacaktır. Geçmiş fiyat hareketlerine baktığımız zaman bu seviyesinin güçlü bir direnç bölgesi olduğunu görmekteyiz. Güçlü direnç bölgelerinin kırılımından sonra güçlü bir destek bölgesi olma potansiyeli vardır. Bu nedenle TRX bu seviyeden tepki alabilir.

Son TRX fiyat analizimi 25 Nisan 2022 tarihinde hazırlamıştım. 0,063 dolar destek bölgesinde bulunduğunu ve destek bölgesinin altına düşmediği sürece önündeki direnç bölgelerini hedefleyeceğini belirtmiştim. Destek bölgesinin altına düşmeyerek 0,09 seviyesine kadar yükselerek %44 oranında değer kazandı. Değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim.

trx fiyat analizi 1

TRX Yorum 5 Mayıs 2022

Umarım TRX destek altına inmez ve ivmeli yükselişini devam ettirir. Destek altına alarm kurarak grafiğimizi takip edebilirsiniz.

TRON grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar