Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66691.99
4.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3498.16
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.22
4.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.6
3.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Türk Lirasına Endeksli Stablecoin BiLira Avalanche Üzerine Taşınıyor!

Clock
Paylaş
Türk Lirasına Endeksli Stablecoin BiLira Avalanche Üzerine Taşınıyor!

Türk lirasına endeksli stablecoin BiLira (TRYB), Avalanche üzerine taşınıyor.

Kullanıcılarına kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaşatma hedefiyle ilerlediklerini belirten BiLira ekibi, yayınladıkları blog yazısı ile birlikte Avalanche üzerinde işlemlerin başlayacağını duyurdu.

728×90 muhabbit - Türk Lirasına Endeksli Stablecoin BiLira Avalanche Üzerine Taşınıyor!300x250 muhabbit - Türk Lirasına Endeksli Stablecoin BiLira Avalanche Üzerine Taşınıyor!

Bitcoin ve Ethereum’un ardından ilk defa bir kripto paranın dikkatlerini çektiğini belirten BiLira ekibi, bu noktada Avalanche üzerine taşınmaya karar verdiklerinin altını çiziyor.

Bu noktada Prof. Dr. Emin Gün Sirer’in liderliğinde ilerleyen Avalanche ekibi ile birlikte protokol üzerinde TRYB’yi oluşturmak için uzun zamandır çalıştıklarını belirten BiLira ekibi, BiLira’nın Avalanche üzerindeki ilk stablecoin olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Yeni adım öncesinde sadece Ethereum protokolü üzerinde ERC-20 tokeni olarak bulunan BiLira, Avalache üzerinde oluşturdukları akıllı kontrat ile birlikte iki farklı blockchain üzerinde işlem görecek.

Bu sayede BiLira transferlerinin oldukça ucuz ve hızlı şekilde gerçekleştirilebileceğini belirten BiLira ekibi, Avalanche üzerinde TRYB alım işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili bir rehber de hazırlamış durumda.

Siz de Avalanche üzerinde BiLira (TRYB) almak istiyorsanız, burada bulunan rehberden yararlanabilirsiniz.

Diğer stablecoin haberleri için: Stablecoin Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar