Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60131.18
2.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3208.09
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.23
0.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.6
0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Türk Oyunu Zula’da Blockchain Tabanlı Ödeme Seçeneği!

Türk Oyunu Zula, Blockchain Tabanlı Ödeme Uygulaması MenaPay ile Oyun Altını Satışlarına Başladı.

Clock
Paylaş
Türk Oyunu Zula’da Blockchain Tabanlı Ödeme Seçeneği!

Türk Oyunu Zula, Blockchain Tabanlı Ödeme Uygulaması MenaPay ile Oyun Altını Satışlarına Başladı.

2012 yılında İstanbul’da kurulan MadByte Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de geniş bir kitlesi bulunan Zula’da, oyun içerisinde ilerlemek ve karakterini daha hızlı güçlendirmek isteyen oyuncular, oyun içi marketten silah, cephane ve ekipman satın almak için Zula Altınlarını kullanıyor.

Bu altınları satın almak isteyen oyuncular, kredi kartı ve benzer yöntemlerin yanı sıra 16 Ocak itibariyle blockchain tabanlı MenaPay uygulaması ile de ödeme yapabilecek. Artık Zula Altın, MenaPay’in sabit kripto parası MenaCash ile QR kod kullanarak birkaç saniyede satın alınabilecek.

Hâlihazırda Twitch, Joygame, Netmarble gibi oyun şirketleri ile çalışan MenaPay’in yerli bir oyun firması ile anlaşmasından memnuniyet duyduklarını belirten MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, büyük bir kullanıcı kitlesi olan oyun sektörüne özel yeni çözümler sunma hazırlıkları içerisinde olduklarını da ifade etti.

728×90 muhabbit - Türk Oyunu Zula'da Blockchain Tabanlı Ödeme Seçeneği!300x250 muhabbit - Türk Oyunu Zula'da Blockchain Tabanlı Ödeme Seçeneği!
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar