Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56896.44
1.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3242.73
0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.36
-0.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397
-1.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Turkcell Paycell ile Kripto Hizmeti Vermeye Başladı!

Turkcell’den dev hamle!

Clock
Paylaş
Turkcell Paycell ile Kripto Hizmeti Vermeye Başladı!

Edindiğimiz bir son dakika haberine göre, Turkcell, Paycell müşterilerine kripto para alım ve satım hizmeti sunmaya başladı!

Şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Stellar Lumens (XLM), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash’e (BCH) destek veren uygulama, bu özelliği sessiz sakin bir şekilde bünyesine entegre etmiş gibi görünüyor. Çünkü henüz Turkcell ve Paycell tarafından resmi bir duyuru yapılmadı.

Binance BannerBinance Banner

Ülkemizde yükselen kripto para alım satım işlemlerine kayıtsız kalmayan Turkcell, kendi oluşturduğu ödeme platformunda, artık kripto paralara destek verecek. Bakalım Turkcell ve Paycell ilerleyen günlerde kendi kripto para borsalarını açacak mı?

Toplamda 33 milyon kullanıcısı olan Paycell’in, kullanıcılarına alternatif varlıkla ödeme yapmalarını sağlaması, Türk kullanıcılar için çok önemli bir adım.

Türkiye’de ve dünya çapında giderek benimsenmesi artan kripto paralar, artık hayatımızın her yerinde. Bakalım ilerleyen günlerde hangi firmalardan hangi sürprizleri göreceğiz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar