Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66849.33
-1.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3497.76
-0.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.28
-5.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.8
-1.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Tuzla Belediyesi, Blockchain Tabanlı Uygulama İle Halkın Kararına Göre Yönetilecek!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Blockchain tabanlı bir uygulama ile Tuzla halkının isteklerine göre yönetim uygulanacağını açıkladı.

Clock
Paylaş
Tuzla Belediyesi, Blockchain Tabanlı Uygulama İle Halkın Kararına Göre Yönetilecek!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini açıkladı. Yazıcı, Blockchain teknolojisinin birkaç yıldır gündemlerinde olduğunu ve yaygınlaştığını dile getirdi. Ayrıca yeniliklere açık bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını vurgulayarak Blockchain tabanlı bir uygulama ile Tuzla halkının isteklerine göre yönetim uygulanacağını açıkladı.

728×90 muhabbit - Tuzla Belediyesi, Blockchain Tabanlı Uygulama İle Halkın Kararına Göre Yönetilecek!300x250 muhabbit - Tuzla Belediyesi, Blockchain Tabanlı Uygulama İle Halkın Kararına Göre Yönetilecek!

Vatandaş hassasiyetlerini öğrenmek amacıyla daha önce muhtarlıklarda gerçekleşen uygulama, artık mobil olarak gerçekleşecek. Blockchain tabanlı uygulama ile Tuzla halkı, referandumlar üzerinden çeşitli kararlarda söz hakkına sahip olabilecek.

“Vatandaş odaklı, katılımcı, bireysel ve şeffaf bir yönetim sergileyebilmek için, bu teknolojileri yakından takip ediyoruz.”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı

Yakında YouTube kanalında da Blockchain teknolojisi ile alakalı bir video yayınlayacağını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Blockchain teknolojisinin sadece kripto paralardan ibaret olmadığını, Blockchain’in kırılamaz şifresi olan bir kayıt sistemi olduğunu dile getirdi.

Blockchain teknolojisinin devletin birçok kanalında kullanılmasının düşünüldüğünü ifade eden Yazıcı, Blockchain teknolojisinin asla değiştirilemez olmasına vurgu yaptı.

“Tuzla her şeyi hak ediyor. Size dünya vatandaşlığını vadetmiştik, hayırlı olsun diyorum.”

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar