Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66867.15
-5.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3219.15
-8.93%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.4
-17.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.3
-5.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Twitter, Kripto Paralara Odaklanmak İçin Özel Ekip Kuruyor!

Twitter, kripto paralara ve merkeziyetsiz uygulamalara odaklanmak için bir ekip kurduğunu duyurdu!

Clock
Paylaş
Twitter, Kripto Paralara Odaklanmak İçin Özel Ekip Kuruyor!

Twitter; Kripto Paralar, Blockchain ve Merkeziyetsiz Uygulamalara Odaklanacak. Twitter, kripto paralar için özel bir ekip kurdu ve ekibi yöneten Tess Rinearson Çarşamba günü (10 Kasım 2021) konu ile alakalı şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Twitter, Kripto Paralara Odaklanmak İçin Özel Ekip Kuruyor!300x250 muhabbit - Twitter, Kripto Paralara Odaklanmak İçin Özel Ekip Kuruyor!

Kurulan ekip; blok zincirler, kripto paralar ve merkeziyetsiz uygulamalara odaklanacak.

Twitter, merkeziyetsiz uygulamaları ve blok zinciri teknolojisini, ürünlerine ve altyapısına entegre etmenin yollarını araştırmaya başladı. Başlangıç olarak şirket, içerik üreticilerin ödemeler ile kripto para kazanmasını sağlayıp merkeziyetsizlik kavramını sosyal medyaya getirmeye çalışacak.

Rinearson, blok zinciri ve kripto paralarla alakalı keşfedilecek birçok şeyin olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

Ekibi kurarken, kripto paraların Twitter için neler yapabileceğini ve Twitter’ın kripto paralar için neler yapabileceğini anlamaya çalışacağız.

Rinearson, toplulukları desteklemek için ilk önce merkeziyetsiz uygulamalara (dapps) odaklanacaklarından bahsetti. Bununla birlikte Rinearson, merkeziyetsiz olmayan sosyal medyanın geleceğini şekillendirmek için Bluesky ekibiyle yakından çalışacağını da söyledi. Kısaca bahsetmek gerekirse Bluesky, Twitter tarafından finanse edilen merkeziyetsiz bir sosyal ağ projesidir.

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey, uzun zamandır Bitcoin’in en önemli destekçilerinden biri olarak biliniyor. Kısa süre önce diğer şirketi Square Inc.’in Bitcoin’in internet için yerel para birimi haline gelmesine yardımcı olmaya odaklandığını söyledi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar