Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64302
-0.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3508.46
-0.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.05
-2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.6
-0.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Twitter Space ile Kripto Para Yatırımcıları, Projelerin Yeniliklerinden Haberdar Olabiliyor!

Woo Network, Twitter Space’te çeşitli yayınlar yaparak, kullanıcılarla olan iletişimini güçlendiriyor.

Clock
Paylaş
Twitter Space ile Kripto Para Yatırımcıları, Projelerin Yeniliklerinden Haberdar Olabiliyor!

2021 Nisan tarihinden sonra Twitter platformu, Twitter Spaces adında yeni bir özellik çıkararak bir grup insanın sesli sohbet edebilmesini sağlıyor. Twitter kullanıcıları, dinleyici ya da konuşmacı olarak odalara katılabiliyor.

Birçok kripto para projesi bu özelliği aktif olarak kullanıyor. Haftada 1 veya 2 kez Twitter Space’te sesli sohbet gerçekleştiren projeler, yenilikleri ve güncellemeleri kullanıcılarına bu şekilde aktarıyorlar. Bunun dışında söz hakkı alıp proje hakkında sorular soran yatırımcılar, proje hakkındaki bilgilerini taze tutabiliyor.

728×90 muhabbit - Twitter Space ile Kripto Para Yatırımcıları, Projelerin Yeniliklerinden Haberdar Olabiliyor!300x250 muhabbit - Twitter Space ile Kripto Para Yatırımcıları, Projelerin Yeniliklerinden Haberdar Olabiliyor!

Woo Network Twitter üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre; Woo Network, Wootopia Vol. 6 adlı yayın, 9 Şubat 2022 saat 18:00’da başlayacak. Woo Network’ü takip eden kullanıcılar, Wootopia Vol. 6 yayınında proje ile ilgili merak ettiği soruları sorabilirler. Woo Network, Twitter Space’i aktif olarak kullanan bir kripto para projesidir.

Woo network twıtter

Woo Network Nedir?

Woo Network, DeFi’da en önemli sorun olan likide sorununa çözüm olmak için yaratılan bir proje olarak tanımlanabilir. Kısaca Woo Network’ün bir likidite ağı olduğunu söyleyebiliriz. İşlem yapan kullanıcıları, borsaları, kurumsal firmaları ve DeFi platformlarını birbirlerine bağlayarak en iyi likiditeyi sunmayı amaçlayan WOO Network, sıfıra yakın maliyet ile birlikte kullanıcılarına hizmet sunuyor.

WOO Network’ü ortaya koyan kuruluş olarak öne çıkan Kronos Research, çok strateji yöntemi ile birlikte kripto para borsaları üzerinde günlük 5-10 milyar $’lık hacim oluşturması ile ön planda bulunan kuruluşlardan biri olarak gösteriliyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar