Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65223.1
1.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3147.91
3.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.38
2.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $568.6
1.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ubisoft, Tezos Network’te Kurumsal Doğrulayıcı Oldu!

Ubisoft’tan blockchain atağı!

Clock
Paylaş
Ubisoft, Tezos Network’te Kurumsal Doğrulayıcı Oldu!

Assassin’s Creed, Prince of Persia ve Tom Clancy’s serisi gibi popüler oyunları geliştiren Ubisoft, kurumsal bir doğrulayıcı olarak Tezos Network’e katıldı!

Salı günü yayınlanan açıklamada Ubisoft, Tezos tarafından desteklenen Nomadic Labs ile ortaklığını duyurdu. Bu ortaklığın sonucunda, Ubisoft artık bir kurumsal doğrulayıcı rolü alacak.

728×90 muhabbit - Ubisoft, Tezos Network'te Kurumsal Doğrulayıcı Oldu!300x250 muhabbit - Ubisoft, Tezos Network'te Kurumsal Doğrulayıcı Oldu!

Bir Tezos doğrulayıcısı olarak Ubisoft, Strategic Innovation Labs aracılığıyla ağın işlem bloklarını doğrulayan ve onaylayan gruba dahil olacak.

Ayrıca doğrulayıcılar, işlemlerin doğrulanmasıyla elde edilen ödülleri, devredilecek cüzdanlara aktarmakla yükümlüdür.

Duyuruya göre şirketin Tezos üzerinde doğrulayıcı olması, Ubisoft’un blockchain gibi yeni teknolojilerin sağladığı fırsatları keşfetmeye yönelik bir planının ufak bir parçası.

Duyurunun ardından oyun şirketi, Tezos ağındaki 277 doğrulayıcının bulunduğu listeye giriş yapacak.

Şirketin Tezos ağında bir doğrulayıcı haline gelmesini yorumlayan Ubisoft Blockchain girişim direktörü Nicolas Pouard, şunları söyledi:

Ubisoft, blockchain teknolojisinin hem oyunculara hem de geliştiricilere yeni olanaklar sağlama potansiyeline inanıyor. Bu yeni işbirliği, ilerleyen yıllarda planladığımız ekosistem inovasyonu planlarımız ile uyuşuyor.

Yine de Tezos, şirketin bu alanda dikkatini verdiği tek blockchain projesi değil. Bildiğiniz gibi Ubisoft, Ocak 2020’de UOS Network‘te bir blok üreticisi olmuştu.

Blockchain ve oyunun kesişme noktasında ortaya çıkan yeni gelişmeler ile beraber, şirketin sektörde rekabetçi halini korumak amacıyla oyunlarda yeni teknolojinin benimsenme durumunu araştırdığı belirtiliyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar