Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64109.99
2.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3075.64
4.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.52
14.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.1
4.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ukrayna Hükümeti, Airdrop Düzenlemekten Vazgeçti!

Fedorov: NFT’leri duyuracağız. Fakat şu an herhangi bir token çıkarmak gibi bir planımız yoktur.

Clock
Paylaş
Ukrayna Hükümeti, Airdrop Düzenlemekten Vazgeçti!

Ukrayna Başbakan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Bakanı Mykhailo Fedorov, bugün (03.03.2022) airdrop düzenleme planlarının iptal olduğunu duyurdu.

728×90 muhabbit - Ukrayna Hükümeti, Airdrop Düzenlemekten Vazgeçti!300x250 muhabbit - Ukrayna Hükümeti, Airdrop Düzenlemekten Vazgeçti!

Fedorov açıklamasında “Dikkatli bir değerlendirmeden sonra airdrop’u iptal etmeye karar verdik. Her geçen gün Ukrayna’nın Rusya işgaline karşı mücadele etmesine yardım etmek isteyen insan sayısı artıyor. Bunun yerine, yakında Ukrayna Silahlı Kuvvetleri’ni desteklemek için NFT’leri duyuracağız. Fakat şu an herhangi bir token çıkarmak gibi bir planımız yoktur” dedi.

Airdrop duyurusu ilk olarak 02.03.2022 Çarşamba günü ülkenin resmi Twitter hesabından duyurulmuştu. Fakat hükümet yetkilileri 03.03.2022 Perşembe günü yapılması planlanan etkinlikle ilgili daha fazla bilgi paylaşmadılar.

İlk airdrop açıklamasında bu amacın, Rusya işgaline karşı Ukrayna’yı desteklemek için kripto para gönderen bağışçılara ödül vermek olduğu belirtilmişti.

Rusya putii - Ukrayna Hükümeti, Airdrop Düzenlemekten Vazgeçti!
Rusya Ukrayna

Ukrayna’ya Bağışlar 30 Milyon Doları Buldu

Son güncellemelere göre, Ukrayna hükümetinin geçen cuma gününden itibaren kripto para bağışlarını kabul etmeye başlamasından sonra yaklaşık 30 milyon dolar toplandı. Ukrayna Hükümeti; Bitcoin, Ethereum ve Polkadot’s DOT dahil olmak üzere birçok kripto parayı kabul ediyor.

Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar