Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61169.15
-0.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3330.8
-0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.49
0.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.9
-3.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Uluslararası Olimpiyat Komitesi, NFT Ödüllü Oyun İçin Geliştiriciyle Ortaklık Kurdu!

Oyuncular, oyna-kazan (play-to-earn) modeliyle NFT kazanabilecek

Clock
Paylaş
Uluslararası Olimpiyat Komitesi, NFT Ödüllü Oyun İçin Geliştiriciyle Ortaklık Kurdu!

Oyun geliştiricisi nWay 3 Şubat 2022’de ücretsiz mobil oyun Olympic Games Jam: Beijing 2022‘yi duyurdu. Bu oyun, nWay ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi arasındaki bir iş birliği ile oluşturuldu.

Binance BannerBinance Banner

nWay, Animoca Brands‘ın bir yan kuruluşudur. Oyun geliştiricisi nWay aynı zamanda; yeni etkinlikler, sporlar ve oyun modelleri ile ilgili lansman sonrasında da düzenli destek vermeyi taahhüt etti.

Oyunda güçlendirmeler için takas edilebilir NFT’ler olacak

Olympic Games Jam: Beijing 2022 oyunu, olimpiyat temalı NFT dijital pinlerden oluşan bir koleksiyon sunacak. Olimpiyat NFT dijital pinleri kazanmak için oyuncular birçok kış sporunda yarışacaklar. nWay ekosisteminde bu NFT’ler takas edilebilecek. Oyuncular, oyna-kazan (play-to-earn) modeliyle NFT kazanabilecek ve ayrıca nWayPlay sitesinde doğrudan diğer koleksiyoncularla trade yoluyla da NFT kazanabilecekler.

 Olympic Games

Oyun telefonlara indirebilir ve daha yüksek oyun seviyelerine ve karakter görünümlerine özel erişim elde etmek için kullanılabilir olacak.

nWay CEO’su Taehoon Kim, oyunla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Olimpiyat oyunları dünyanın en büyük spor kutlamasıdır. Bu küresel kutlama ve herkesi farklı oyun becerileriyle buluşturmak için parti oyunlarından daha iyi bir tür düşünemiyoruz.

Taehoon Kim

Taehoon Kim bu yeni oyunun, oyunculara ve NFT koleksiyonerlerine yalnızca olimpiyat oyunlarına katılmakla kalmayıp, aynı zamanda bir olimpiyat tarihine sahip olmalarını sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Bilmeniz gereken diğer detaylar: Oyun ücretsizdir ve kripto para cüzdanı gerektirmiyor. Ayrıca oyun, Pekin 2022 Kış Olimpiyatları açılış töreninden bir gün önce başlıyor.

Daha fazla GameFi haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar