Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53334.8
3.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3150.83
3.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.87
5.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.1
3.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Unifty Gallery Yakında Açılacak!

Unifty, Unifty Gallery konsepti ile NFT piyasasına yeni bir soluk getirmeye çalışıyor!

Clock
Paylaş
Unifty Gallery Yakında Açılacak!

Unifty, Twitter hesabından Unifty Gallery adlı yeni bir konseptle kullanıcılarıyla buluşacağını duyurdu. Kripto para piyasasında multi-chain (çok zincirli) kapsamında NFT piyasasına yeni bir soluk getirmeye çalışan Unifty, içerik üreticilerinin oluşturduğu eserleri kolay bir şekilde hayranlara veya ilgili kullanıcılara ulaşmasını sağlamaya çalışıyor.

Binance BannerBinance Banner

UNIFTY TWITTER ADRESİ

Unifty Gallery ile sanatçılar, koleksiyoncular ve sanatseverler kendi NFT’leri sergileyebilecek veya başkalarının NFT’lerini keşfetmelerini sağlayacak. Bununla birlikte Unifty Gallery ile içerik üreticiler, $UNT “token” ile ödemelerini alabilecek. Bir koleksiyoncu veya sanatçı NFT sergisi için $UNT cinsinden getiri elde edebilecek.

Kullanıcılar belirledikleri fiyatlara kendi sanat eserlerini satabilecek. Ayrıca sergi üzerine NIF stake eden kullanıcılar, ödül olarak UNT kazanabilecek.

Unifty’ı Kimler, Neden Kullanmalı?

Unifty’nin tamamen değiştirilemez token (NFT) endüstrisini bağımsız sanatçılardan girişimcilere, geliştiricilerden yeni başlayanlara kadar geniş bir kitle oluşturma amacı vardır. Bununla birlikte kullanıcılar kodlama bilgisi veya deneyimi olmadan bağımsız olarak kendi merkeziyetsiz uygulamalarını (dApps) oluşturabilmesine olanak sağlayarak sanatçılara yeni bir alan yaratmaya çalışıyor.

Bu vizyonu büyütmek isteyen Unifty, farklı kitleler tarafından kullanılabilecek ve Unifty.io platformu üzerinden erişilebilecek birden fazla ekosistem aracı oluşturmaya çalışıyor.

Unifty Resmi Telegram Grubu İçin:

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar