Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63572.01
2.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3476.19
1.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.26
-3.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.8
0.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Unifty’da NFT Kazanma Şansı!

Unifty’dan yeni NFT “giveaway”i gerçekleştiriyor!

Clock
Paylaş
Unifty’da NFT Kazanma Şansı!

Unifty, Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. NFT’lerin popülerliğiyle beraber bir çok yeni NFT projesi çıkmaya başladı. Unifty’da bir multichain NFT platformu olarak tanımlabilir.

Unifty, PREMIER Koleksiyonundan “Mystery Limited Edition” adlı koleksiyondan NFT hediye edecek. “Giveaway”e katılmak için aşağıdaki 3 maddeyi yapmanız yeterli olacaktır:

19 Ekim Salı ile 2 Kasım Salı tarihleri arasında kullanıcılar NFT “giveaway”ine katılabilir. Ödül olarak NFT kazanmak için görevleri yapmanız yeterli olacaktır. Katılanlar arasında 250 kişi ödülün sahibi olacak ve yeni NFT’lerine kavuşacak!

Unifty’ı Kimler, Neden Kullanmalı?

Unifty’nin tamamen değiştirilemez token (NFT) endüstrisini bağımsız sanatçılardan girişimcilere, geliştiricilerden yeni başlayanlara kadar geniş bir kitle oluşturma amacı vardır. Bununla birlikte kullanıcılar kodlama bilgisi veya deneyimi olmadan bağımsız olarak kendi merkeziyetsiz uygulamalarını (dApps) oluşturabilmesine olanak sağlayarak sanatçılara yeni bir alan yaratmaya çalışıyor.

Bu vizyonu büyütmek isteyen Unifty, farklı kitleler tarafından kullanılabilecek ve Unifty.io platformu üzerinden erişilebilecek birden fazla ekosistem aracı oluşturmaya çalışıyor.

Unifty Resmi Telegram Grubu İçin:

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar