Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64321.19
-0.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3511.87
0.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.89
-2.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.1
-0.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

UniSwap, Polygon Ağını Desteklemeye Başladı!

Ethereum layer 2 çözümü olan Polygon, Uniswap’e geldi! Kullanıcılar Uniswap üzerinden Polygon ağında işlem yapabilecek!

Clock
Paylaş
UniSwap, Polygon Ağını Desteklemeye Başladı!

Merkeziyetsiz kripto para borsaları arasında PancakeSwap’tan sonra en yüksek işlem hacmine sahip olan Uniswap, işlem ücretlerini düşürmek için Ethereum layer 2 çözümü olan Polygon ağını desteklemeye başladı.

728×90 muhabbit - UniSwap, Polygon Ağını Desteklemeye Başladı!300x250 muhabbit - UniSwap, Polygon Ağını Desteklemeye Başladı!
Unıswap twıtter

Polygon’un kurucusu Mihailo Bjelic, geçen ay Uniswap’ın yönetim portalında bir teklif yayımladı. UNI token sahipleri bu kararı destekledi ve 18 Aralık tarihinde %99.3’lük oy çoğunluğu ile teklif kabul edildi. Bu kararla birlikte artık kullanıcılar, Uniswap arayüzünde Polygon ağına bağlanıp işlem yapabilecek.

Kilitli toplam değeri (TVL) 5,2 milyara ulaşan Polygon ağının şimdilik 126 milyon kullanıcısı var. Uniswap’in Polygon ağını desteklemesiyle birlikte Uniswap’in Polygon versiyonunda şimdilik 2,9 milyon dolarlık varlık kilitli. İlerleyen günlerde bu değerin artabileceği ön görülüyor.

Opera, Polygon ile Anlaştı!

Web tarayıcısı Opera, Polygon üzerindeki dApp’leri destekleyeceğini duyurdu. 2022 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi beklenen entegrasyon, milyonlarca Opera kullanıcısının Polygon ağındaki dApp’lere erişmesini sağlayacak. Tarayıcı üzerinde bulunan Opera Kripto Para Cüzdanı, MATIC ile olan işlemleri destekleyecek.

Kripto para piyasasında 2021 yılından itibaren en çok değerlenen “coin”lerden biri MATIC oldu. MATIC şu an piyasa değeri sıralamasına göre 14’üncü sırada yer alıyor. Uniswap ve Opera haberlerinden sonra yeni bir ATH yapan MATIC, 2,60 $’dan işlem görüyor.

MATICUSDT 2021 12 23 11 27 28 955x600 - UniSwap, Polygon Ağını Desteklemeye Başladı!
MATIC/USDT HAFTALIK MUM GRAFİĞİ

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar