Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66129.16
0.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3563.6
4.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.99
1.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.6
1.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ünlü Basketbolcu Kripto Para ile Maaş Alacağını Duyurdu!

Kripto para ile maaş alanların sayısı hızla artıyor.

Clock
Paylaş
Ünlü Basketbolcu Kripto Para ile Maaş Alacağını Duyurdu!

Üç kez NBA şampiyonu ve Golden State Warriors’da oynayan ünlü basketbolcu Andre Iguodala, maaşının bir kısmını BTC cinsinden alacağını açıkladı!

Bunun yanı sıra Iguodala, kripto para birimlerinin benimsenmesini artırmak adına 1 milyon $ değerindeki BTC’yi hayranlarıyla paylaşacağını açıkladı.

728×90 muhabbit - Ünlü Basketbolcu Kripto Para ile Maaş Alacağını Duyurdu!300x250 muhabbit - Ünlü Basketbolcu Kripto Para ile Maaş Alacağını Duyurdu!

Ünlü basketbol oyuncusu ödemeleri Block’un sahip olduğu Cash App aracılığı ile alacağını da sözlerine ekledi.

Ünlü Basketbolcunun Tercihi Benimsemeyi Artırabilir!

Iguodola ile aynı yolu izleyen sporcular, ünlüler ve hükümet yetkilileri giderek artıyor. En az yedi NFL oyuncusu ani itibarıyla nakit maaş yerine kripto para birimleri ile maaş almayı tercih ediyor. Geçtiğimiz yıl, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez ve New York Belediye Başkanı Eric Adams, maaşlarını BTC olarak alacaklarını açıklamıştı.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri olarak maaş almak hem işverenlere hem de çalışanlara fayda sağlayabilir. İşverenler bu senaryoda çalışanlarının banka bilgilerini kayıt altına almak zorunda kalmayacak ve ödeme yapmak için maliyetli bankacılık sistemine girmek zorunda olmayacak. Ayrıca çalışanlar, istedikleri dijital para birimlerini kolayca bozdurup itibari para birimlerine geçiş yapabilecek.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar