Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62011.15
0.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2989
-0.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.78
-1.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $539.9
-1.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Ünlü İsim, GameStop’a Bitcoin Alın Dedi!

Ünlü sunucu Jim Cramer GameStop hakkında konuşarak Bitcoin almalılar dedi.

Clock
Paylaş
Ünlü İsim, GameStop’a Bitcoin Alın Dedi!

Şu anda CNBC’de yayınlanan bir finans programında sunuculuk ve TheStreet isimli bir finans haberleri sitesinde yazarlık yapan, eskiden serbest yatırım fonu yöneticisi olan Jim Cramer, WallStreetBets ile adından söz ettiren ve adeta finans dünyasına adını yazan GameStop hakkında konuştu.

GameStop hisseleri yine %100’lük bir artış gösterdi. Çarşamba günü (24.02.2021) 91,71 dolardan kapanırken, Cramer sosyal medya platformu Twitter üzerinden GameStop’un kurumsal bir şirket olarak Bitcoin alımı yapması gerektiğini söyledi.

728×90 muhabbit - Ünlü İsim, GameStop'a Bitcoin Alın Dedi!300x250 muhabbit - Ünlü İsim, GameStop'a Bitcoin Alın Dedi!

Tweet’te “1 milyar dolarlık Bitcoin alın ve hisselerinizin 430 dolara çıkışını izleyin.” ifadeleri yer alıyordu. Ayrıca bu plana Jim Bell’in itirazı var mıydı acaba diye soruyordu Cramer. Tweet’te bahsi geçmiş olan Jim Bell, GameStop’un CFO’luğunu yapıyordu. Salı günü (23.02.2021) istifa ettiği ortaya çıkmıştı.

Ardından GameStop ile alakalı bir tweet daha atan Cramer, GameStop’un hisse senedi satmak için bir şansı daha olduğunu belirtti. Bununla birlikte şu anki finansal durumu vahşi batıya benzeten Cramer, SEC’in çıldırmak üzere olduğunu öngördü. Ayrıca ünlü televizyon kanalı CBS’nin yayınladığı Amerikan Kolej Futbolu (SEC) maçlarına atıfta bulundu. “CBS’deki değil Washington’daki SEC” dedi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar