Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66758.01
0.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3256.37
2.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.27
1.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.4
1.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Ünlü Sanatçı The Weeknd, NFT Çıkarttı!

Rekor kıran “Blinding Lights” şarkısıyla tanınan The Weeknd, NFT’lerini OpenSea platformunda yayımlayacak!

Clock
Paylaş
Ünlü Sanatçı The Weeknd, NFT Çıkarttı!

The Weeknd’in en çok dinlenen şarkısı “Blinding Lights”, Billboard’s Hot 100 listesinde 90 hafta boyunca listede kalmasıyla beraber büyük bir başarıya imza atmış oldu. Bu olayı kutlamak isteyen The Weeknd, Tom Brady’nin Autograph platformu ve popüler NFT pazar yeri olan OpenSea ile NFT’lerini piyasaya sürdü.

728×90 muhabbit - Ünlü Sanatçı The Weeknd, NFT Çıkarttı!300x250 muhabbit - Ünlü Sanatçı The Weeknd, NFT Çıkarttı!
tom brady twıtter

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

The Weeknd’in koleksiyonu, 7 adet NFT’den oluşuyor. 21 Aralık Salı günü saat 12:00’de başlayan açık artırma 23 Aralık Perşembe günü sona erecek. Kullanıcılar Opensea üzerinden TheWeeknd’in NFT’lerini satın alabilir. Şimdilik NFT’lere yapılan yüksek teklifler yok. Ancak ilerleyen zamanlarda rekor fiyatlara satılması kimseye şaşırtmaz.

NFT’lerin 6’sında “Blinding Lights”ın müzik videosundan görüntüler yer alırken, diğer bir tanesinde Billboard’un kapağında The Weeknd’i gösteren bir görsel bulunuyor. Billboard kapağı olan NFT, diğer NFT’lere kıyasla şimdilik daha yüksek bir teklif almış. Ayrıca 7 NFT’nin tamamının sanatçı tarafından dijital olarak imzalandığını da belirtmemiz gerekiyor.

The Weeknd, ekim ayında Autograph’ın yönetim kuruluna katılmıştı. Autograph platformu daha çok spor ve eğlenceye NFT’leri ile ön plana çıkıyor. TheWeeknd ile birlikte Autograph’da müzik NFT’lerinin başlatılması da beklenen gelişmelerden biri.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar