Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53474.38
3.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3150.35
3.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.89
5.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.2
2.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ünlü Şarkıcı da NFT Kervanına Katıldı!

NFT’ler yaşam tarzımızın bir standardı olma yolunda hızla ilerliyor.

Clock
Paylaş
Ünlü Şarkıcı da NFT Kervanına Katıldı!

Geçtiğimiz aylarda yeni albümünü çıkaran, Super Bowl’da muazzam bir performans sergileyen ünlü şarkıcı The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapıyor.

Şarkıcı Twitter’da, “NFT alanında yapılan yeni bir şarkının” yakında hayranları ile buluşacağını yazdı.

Binance BannerBinance Banner

Ünlü şarkıcı, belli ki hızla popülerleşen NFT alanına adım atmak için heveslenmiş gibi görünüyor.

https://twitter.com/jordandied/status/1375523507854008326?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1375523507854008326%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdecrypt.co%2F63030%2Fthe-weeknd-just-dropped-an-nft-tease-on-twitter

Bildiğiniz gibi bir NFT, bir varlık ile ilişkilendirilebilen ve açık artırma ile satışa sunulabilen özel bir tokendir. Bu fikrin temeli, varlığın kendisinden çok daha değerli olabilecek bir sahiplik belgesi satın almaktır.

Geçtiğimiz günlerde Kanadalı müzisyen Grimes, yaklaşık 6 milyon $’a bir NFT koleksiyonu sattı. Ayrıca Kings of Leon, When You See Yourself isimli albümünü tanıtmak için bir NFT içeriğinden yardım aldı. Bununla birlikte ünlü Influencer Amanda Cerny, CryptoPunk teması ile kendi NFT’sini çıkardı ve satışa sundu.

Bu arada NFT’ler, sanatçılar arasında da ciddi bir kutuplaşmaya yol açtı. Bazı sanatçılar, NFT’leri olası bir gelir kapısı olarak görüyor. Belki de bu düşünceye sahip olan sanatçılar, satışa sundukları eserlerin ödeme yöntemlerinde değişikliğe gidebilir. Diğer sanatçılar ise, bu konunun tamamen gösteriş odaklı olduğunu düşünüyor.

Bildiğiniz gibi The Weeknd, bu yıl Grammy’e aday gösterilmedi, ancak planladığı şeyi güzel bir şekilde gerçekleştirebilirse, hayranlarından elde edeceği gelir ağızları açık bırakabilir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar