Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59983.63
2.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3193.53
1.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.75
-0.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.6
1.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

UpBots Nedir?

UpBots hepsi bir arada bir trade platformu olarak öne çıkıyor.

Clock
Paylaş
UpBots Nedir?

UpBots hepsi bir arada bir trade platformu olarak öne çıkıyor.

Kullanıcıları için bir alım-satım botundan çok daha fazlasını sunan UpBots, manuel alım-satım işlemleri, portföy yönetimi, alım-satım botu kiralama ve DeFi araçları ile öne çıkıyor.

728×90 muhabbit - UpBots Nedir?300x250 muhabbit - UpBots Nedir?

Kripto para birimleri ve borsalar ile ilgili farklı araçları ve stratejileri bir arada sunan UpBots, kullanıcılarına uyan ve tüm gereklilikleri kapsayan bir kripto platformu olarak tanımlanabilir. FINMA tarafından denetlenen UpBots, henüz demo sürümde çalışmaya devam ediyor.

UpBots, üçüncü parti borsalardaki işlemleri çok daha kolay ve akıcı hale getirmek için çözümler sunarken, kullanıcı deneyimini de üst düzeyde tuttuğunun altını çiziyor.

0*6Wgx8s1RnkLOM3XQ - UpBots Nedir?
UpBots

Kripto para borsası FTX ile partnerliği bulunan UpBots‘un kurucularından olan ve aynı zamanda CEO’luk görevini yürüten Benjamin Duval, 2014 yılında beri kripto para sektörünün içinde bulunuyor.

Halihazırda FTX‘te 10000 UBXT stake eden kullanıcıların ücretsiz olarak erişebildiği UpBots, limitsiz bir şekilde cüzdan takibi, algoritmik bot erişimi, manuel alım-satım, ve DEX işlemlerini kullanıcılarına sunuyor. Kısa bir süre sonra UpBots cüzdanı sisteme entegre edildiğinde kullanıcılar botu kiralamak için herhangi bir sabit ödeme yapmak zorunda kalmayacak; sistem başarılı işlemler üzerinden pay alacak.

DeFi ekosistemini “gelecek” olarak tanımlayan UpBots ekibi, bu sebeple DeFi desteği sunarak birçok özelliği platformda barındırıyor. Kullanıcılar DeFi ürünleride severek kullanılan merkezsiz borsa swap işlemler, staking, yield farming gibi birçok özelliğe tek platform üzerinden erişim sağlayabiliyor.

Etheruem ağının yanı sıra Binance Smart Chain (BSC) entegrasyonunu da başlatan UpBots, iki ağ için de hizmet sunmaya başlayacak.

Bulut tabanlı yapısıyla dikkat çeken UpBots, şeffaflık ve güvenliği ön planda tutarak kullanıcıların akıcı ve kolay bir platform sunmayı hedefliyor. Dileyen kullanıcılar bot stratejilerini diğer kullanıcıların kullanımına sunarak pasif gelir etme imkanı bulacak.

Solfin Consulting isimli çatı şirket altında kurulan Upbots,’un aynı zamanda kendine ait bir tokeni de bulunuyor.

UpBots (UBXT) isimli token, FTX, Sushiswap, Uniswap Serum ve KuCoin’de işlem gören bir token olarak öne çıkıyor. Toplamda 500 Milyon adet arza sahip olan UBXT, an itibarıyla 0.0193 $ seviyelerinden alıcı buluyor ve toplam arz 250 milyona düşene kadar UpBots ekibi kazandığı payların bir kısmını düzenli olarak yakacak.

Şubat ayında yayınlanan rapora göre platform üzerinde en az 1 cüzdana bağlı olan 700 hesap bulunuyor. Aynı raporda günlük yeni hesap açma ortalaması 22 olarak belirtilirken, 300’den fazla hesabın algoritmik trade botuna bağlı olduğunun altı çiziliyor.

Daha önce herhangi bir alım-satım botu kullandınız mı?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar