Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63737.4
3.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3487.8
1.83%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.1
-1.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415
1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

UpBots Yeni Güncellemesini Yayınladı, Ücretsiz AVAX Botu Aktif!

UpBots yeni güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme paketi kapsamında yeni birçok özellik UpBots’a dahil edilmiş oldu.

Clock
Paylaş
UpBots Yeni Güncellemesini Yayınladı, Ücretsiz AVAX Botu Aktif!

UpBots yeni güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme paketi kapsamında yeni birçok özellik UpBots‘a dahil edilmiş oldu.

Kullanıcılar artık, Binance üzerinde AVAX paritelerinde bot ile işlem yapabilecek. Kripto türev borsası FTX üzerinde UpBots tokeni olan UBXT tokeni stake etmiş olan kişiler, AVAX botundan tamamıyla ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor.

Binance BannerBinance Banner

Avalanche hakkında oldukça olumlu yorumlar yapan UpBots ekibi, bu adım ile birlikte proje ile ilişkilerini bir üst seviyeye taşıdıklarının altını çiziyor.

“Community Bot” tanımlaması ile öne çıkan UpBots, kullanıcıların ya da toplulukların talepleri doğrultusunda farklı tokenler ve pariteler için de benzer adımları atabileceklerini belirtiyor. Bu noktada gelecek talep doğrultusunda Binance ya da FTX üzerinde işlem gören herhangi bir token için benzer bir çalışma yapılabilir gibi görünüyor.

Yeni güncelleme paketi ile birlikte platformuna “Piyasa Değeri” verilerini de ekleyen UpBots; Bitcoin, Ethereum ve UBXT için canlı verileri sunmaya başlıyor.

Sonraki güncellemelerde bu ekranın kişiselleştirilebilir olacağının altını çizen ekip, kullanıcıların favori tokenlerini ve tokenleri piyasa değeri-fiyatı gibi değerleri görüntüleyebileceğini belirtiyor.

UpBots tokeni UBXT, an itibarıyla FTX, Sushiswap, Uniswap ve Serum gibi merkezi ve merkezsiz borsalar üzerinden satın alınabiliyor. Ek olarak FTX üzerindeki staking opsiyonu ile kullanıcılar AVAX botundan ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor. UBXT ise an itibarıyla 0.06 $ seviyelerinden alıcı buluyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar