Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51635.61
1.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3047.99
2.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.93
1.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.7
1.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

VeChain, Deloitte ve DNV GL ile Partnerliğini Duyurdu

Clock
Paylaş
VeChain, Deloitte ve DNV GL ile Partnerliğini Duyurdu

VeChain, Blockchain tabanlı 90,000 sertifika için Deloitte ve DNV GL ile partner oldu. Deloitte’ in iddiasına göre sahte sertifikalara karşı mücadele etmek için ilk blockchain çözümü sertifikasyon sistemine sahipler. VeChain’ in iki ortağı, DNV GL ve Deloitte, blockchain tabanlı sertifikaların ilk setini sunmak için güçlerini birleştirdi. Şu anda 90.000 sertifika özel bir blockchain’e taşındı.Dünyanın en büyük dört muhasebe kuruluşlarından biri olan Deloitte tarafından yayınlanan bildiriye göre bu sertifika inovasyonuyla şirketler arasındaki iletişim daha da şeffaf bir hale gelecek. Bu şekilde verilen sertifikaların dijital olarak işaretlenmiş, izlenebilir ve değiştirilemez şekilde blockchain’de depolanmasını sağlanacak. Bu, DNV GL ve Deloitte EMEA Blockchain Lab’ in ortak çalışmalarıyla başarıldı.

Binance BannerBinance Banner

DNV GL CEO’ su Luca Crisciotti, şirketin yaklaşık 150 yıldır güven inşa etmeye çalıştığını söyledi. Crisciotti, “Dijital dönüşüm çağında, değişken bir iş ortamında şeffaflığa duyulan ihtiyaç artıyor.” diyor. Blockchain kullanımı ile sertifikalara daha fazla güvenilirlik ve izlenebilirlik verilir. Verilen her sertifikaya, dijitalleştirildikten ve blockchain’ e gönderildikten sonra benzersiz bir dijital kimlik eklenir.

Sertifikalar benzersiz bir şekilde verilir ve orijinali merkezi bir depo yerine bir bilgisayar ağında blockchain’ de depolanır. Özellikle dolandırıcılığa karşı her sertifikaya, blockchain aracılığıyla herkes tarafından taranıp doğrulanan benzersiz bir QR kodu eklenir.

VeChain, DNV GL ve Deloitte, Şanghay Uluslararası Blockchain Haftasında Konuştu

 

VeChain
VeChain

VeChain, iki ortağının yanında Şanghay Uluslararası Blockchain Haftası 2019’a açılış konuşmacısı olarak katıldı .

İş dostu bir kamu blockchain teknolojisi olan VeChain, temsilcisi Sunny Lu aracılığıyla blockchain’in iş değerini artırmaya nasıl yardımcı olduğunu anlattı. Sunny, blockchain’in genel olarak benimsenmesi için uyumlu, adil ve işbirlikçi bir ortam sunması gerektiğini söyledi.

VeChain’in Stratejik ortağı Deloitte, blockchain’ in merkeziyetsiz bir yönetim teknolojisi olmanın ötesine geçerek kapsamlı bir ekosistem olduğunu söyledi.

Deloitte CTO’su Antonio Senatore, kamu blockchainlerinin şirketlerin ve insanların dijital olarak bağlanmasını sağladığını söyledi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar