Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65144.39
-0.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3547.49
0.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.81
-0.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.9
0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Visa, Kripto Para Ekosistemini Desteklemeye Devam Edecek!

Visa’nın Kripto Para Başkanı Cuy Sheffield, Visa’nın neden kripto para ekosistemini desteklemeye devam etmek istediğini açıkladı!

Clock
Paylaş
Visa, Kripto Para Ekosistemini Desteklemeye Devam Edecek!

Visa’nın Kripto Para Başkanı Cuy Sheffield, yakın zamanda New Delhi TV’ye (NDTV) konuk oldu. Sheffield, Visa’nın kripto para ekosistemini desteklemeye devam edeceğini belirten cümleler kurdu. Visa’nın Küresel Kripto Para Danışmanlık hizmetini başlatması da Sheffield’ın sözlerini doğruluyor.

728×90 muhabbit - Visa, Kripto Para Ekosistemini Desteklemeye Devam Edecek!300x250 muhabbit - Visa, Kripto Para Ekosistemini Desteklemeye Devam Edecek!

Kripto paralar artık eskisinden daha fazla finansal şirketin ilgisini çekiyor. Sheffield’e göre kripto para sahiplerinin yaklaşık %40’ı normal bankalardan ayrılmaya ve kripto para birimlerine dayalı ürünler sunan bankaları tercih etmek istiyor.

Visa ve NFT

Sheffield, NFT devriminin kripto para piyasasının büyümesinde çok etkili olduğunu düşünüyor. Sheffield’e göre Visa, NFT alanını yakından takip ediyor.

Visa’nın Kripto Para Başkanı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ’ler), NFT’lerden farklı şekillerde yararlanma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. NFT’ler, şirketlerin düşük maliyetlerle dijital ürünler üretmesine ve satmasını sağlayabilir.

Sheffield, gelecekte bir kullanıcının kripto para cüzdan adresiyle bir e-posta adresinin benzer değer ve öneme sahip olacağına inanıyor. Nasıl herkesin bir e-posta hesabı varsa, ilerleyen zamanlarda herkesin kripto para cüzdanı olacağını düşünüyor.

Bununla birlikte Visa, yakın zamanda 150.000$ değerinde bir NFT satın aldı. Şirket; NFT’lerin perakende sektöründe, sosyal medyada, ticarette ve eğlence alanında önemli bir rol oynamaya başlayacağına inanıyor.

Visa’nın Kripto Para Alanındaki Kadrosu Hızla Büyüdü!

Visa’nın kripto para sektörüne olan inancını personel sayısından da anlayabiliriz. Küçük bir kadroyla başlayan Visa’nın kripto para kolu, kısa bir süre içinde 100 kişiden fazla personele ulaştı. Ayrıca, ödeme devinin kripto para şirketleriyle imzaladığı ortaklıkların sayısı 60’a ulaştı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar