Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63469.67
1.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3053.68
5.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.24
14.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.4
3.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

VRM Günlük İşlem Hacminin Artış Gösterdiğini Açıkladı!

VRM Trade, kullanıcılarına düşük ücretli hizmetlerini sunmaya devam ediyor!

Clock
Paylaş
VRM Günlük İşlem Hacminin Artış Gösterdiğini Açıkladı!

Bir ticaret platformu olan VRM, kripto para piyasasında etkilerini artırdıklarını ve 15-20 milyar $ arasında değişen günlük işlem hacmine ulaştıklarını açıkladı.

Şirket, kripto para piyasasında yapay zeka tabanlı yüksek frekanslı stratejilerin ticaretini ve piyasa yapıcı çözümlerini borsalara sunuyor. VRM, BitMEX, OKEx, Huobi, Binance, Bithumb dahil olmak üzere büyük ticaret platformları ile ortaklık halinde.

728×90 muhabbit - VRM Günlük İşlem Hacminin Artış Gösterdiğini Açıkladı!300x250 muhabbit - VRM Günlük İşlem Hacminin Artış Gösterdiğini Açıkladı!

VRM’in en ciddi avantajlarından biri, kripto para piyasalarında kullanıcılara, yatırımcılara ve perakende odaklı işletmelere fayda sağlayacak Dark Pool ve Liquidity Pool’a erişimi sağlayan Black Ocean’dır.

Şirketlere ve profesyonel yatırımcılara, kripto muhafaza, kredi ve itibari para desteği sunan proje, talebin arttığı bir alanda, kripto varlıklarının hızla alınıp satılabilmesini sağlamak içi oluşturuldu.

Black Ocean, brokerlar ve kurumsal oyunculara, piyasayı etkilemeden ve yüksek hızlarla 100.000 $’ı aşan kripto para işlemlerini tamamlama fırsatı veriyor.

VRM, iki tür havuz hizmeti sunmaktadır. Dark Pool, balinalara uygun yüksek düzeyde likidite ve verilerin halka açıklanmamasını sağlar. Hizmet, aynı zamanda mevcut OTC çözümlerine göre daha fazla esneklik ve daha iyi fiyatlar sunuyor.

Bu arada Liquidity Pool, minimum ödeme emri olmadığı için, perakende odaklı işletmelere hitap etmektedir. Bu hizmet, perakende kullanıcıların, müşterilerine bir ticaret ortamı sağlamaları adına tasarlanmıştır.

İşletmelerdeki borsa şablonları ve likiditelerine erişim sağlayan mevcut bulut çözümleri, genellikle %50’ye varan işlem ücretleri talep etmektedir. Bunun aksine Black Ocean, ücret talep etmiyor ve platformu aracılığı ile gerçekleştirilen her bir sipariş için geri ödeme yapıyor.

Black Ocean’ı avantajlı kılan durum ise, şu anda herhangi bir kripto para borsası tarafından sunulmayan bir özellik olan sınırsız API çağrısıdır. Dahası, borsanın 7/24/365 çalışma süresi, %100 yedekleme oranı ile güvence altındadır.

Black Ocean CEO’su Andrei Grachev konu hakkında şunları söyledi.

Kurumsal müşterilerden çok az ücret talep ediyoruz. Bu bizim farkımız çünkü faizlerden para kazanmak istemiyoruz. Black Ocean, piyasadaki en iyi uygulama fiyatları sağlamaya kararlı. Ücretsiz platformlar, pek tabii cazip görünebilir, ancak günde 1 milyon $’lık alım satım, yılda 3.5 milyon $’lık faiz kaybı anlamına geliyor. Buna karşılık, maliyetleri konusunda şeffaf bir platform olan VRM, bu ücretleri yılda 200.000 $’a kadar düşürebilir.

image 2 1048x600 - VRM Günlük İşlem Hacminin Artış Gösterdiğini Açıkladı!

Yeni bir Token

VRM, müşterilerine ekosisteminden tam olarak faydalanmalarına olanak vermek için FLy Token’ı geliştirdi. Bu tokenın amacı, uzun vadeli ilişkiler ile güçlü bir kurumsal ve perakende ortaklar topluluğu oluşturmak.

FLy Token sahiplerine, ücretlerde indirimler ve likidite havuzlarına erişim dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunuluyor. VRM, bu tokenın, işin önemli bir parçası olduğunu da sözlerine ekliyor.

Black Ocean, kullanıcılar tarafından kullanıcılara sunulan bir hizmet olduklarını iddia etmekte. Black Ocean’a göre, likidite ve hizmet anlamında dünya çapında eşit olmayan bir görüntü var ve Black Ocean bu görüntüyü düzeltmek istiyor. Bu arada projenin test ağı 1 Mart’ta başarılı bir şekilde başlatıldı.

VRM Hakkında

VRM, tescilli bir ticaret şirketidir ve dış yatırımcılar ile çalışmamaktadır. 2020 yılında şirket, bilgili müşteriler ve ticaret ekipleri için sermaye, üçüncü taraf yatırımcılar için özel bir fon ve madenciler için uygun bir altyapı sunan hizmet olarak iş alanını birkaç yeni alana genişletti.

Bununla beraber, VRM Trade, rotasını Türkiye pazarına doğru çevirmiş durumda ve Türk topluluğu için ilk adımını attı! VRM’in Türkiye Telegram kanalına katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar