Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66867.15
-5.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3219.15
-8.93%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.4
-17.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.3
-5.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Matrix NFT Koleksiyonu: Mavi Hap mı Kırmızı Hap mı?

Büyük şirketler NFT sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
Matrix NFT Koleksiyonu: Mavi Hap mı Kırmızı Hap mı?

Dünyanın en büyük film yapım ve televizyon yayın şirketi olan Warner Bros., Space Jam NFT koleksiyonunu piyasa sürdükten sonra, yakında çıkacak olan “The Matrix Resurrections” filmi için değiştirilemez token (NFT) koleksiyonunu piyasaya süreceğini duyurdu. Matrix NFT koleksiyonu için yaklaşık 100,000 adet NFT oluşturulması planlanıyor. Belki de en büyük koleksiyonlardan biri olacak olan Matrix Resurrections NFT koleksiyonu, 30 Kasım 2021 tarihinde sergilenmeye başlanacak.

728×90 muhabbit - Matrix NFT Koleksiyonu: Mavi Hap mı Kırmızı Hap mı?300x250 muhabbit - Matrix NFT Koleksiyonu: Mavi Hap mı Kırmızı Hap mı?

NFT piyasası “metaverse” kavramı ile beraber hacim kazanmaya devam ediyor. Dünyanın her yerinden farklı sektörlerdeki firmalar NFT koleksiyonu oluşturmaya çalışıyor. Warner Bros. Fox, Lionsgate, Dolphin ve ViacomCBS gibi çok sayıda ünlü eğlence firmasının da artık bu kervanda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında profesyonel güreş ve karma dövüş sanatları gibi belirli sporlara odaklanan WWE ve UFC şirketleri de NFT alanına girdi.

İlginizi Çekebilir Metaverse Nedir?

Warner Bros., 22 Aralık’ta vizyona girecek olan “The Matrix Resurrections” filmi için oluşturacağı NFT’leri, Nifty’s ile birlikte çalışarak yapıyor. Matrix NFT’leri, filmin içindeki insanları içeren avatarlardan oluşacağını da belirtmemiz gerekir.

30 Kasım’da çıkacak olan NFT’lerin sahiplerine 16 Aralık tarihinde bir soru sorulacak. O meşhur Matrix filmindeki soru, NFT sahiplerine de sorulmuş olacak:

Mavi hap mı? Kırmızı hap mı?

Mavi hap alan NFT sahiplerinin NFT’lerinde bir değişiklik olmayacak. Kırmızı hap alan kullanıcıların NFT’leri değişecek.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar