Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67396.5
-3.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3778.63
1.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.75
-5.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.4
-3.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Waves Fiyat Analizi 10.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Waves’i inceliyoruz. Waves grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Waves Fiyat Analizi 10.03.2021

Bugün Borsa tokenlarının dışına çıkacağız. Bugün inceleyeceğimiz coin Waves. Aslında kripto para piyasasının en köklü projelerinden biri. Yıllardan ayağı yere basan çalışmalar yapıyorlar. Ama nedense diğer coinler gibi aşırı derecede konuşulan tartışılan bir coin değil. Bunları okuyunca fiyatı düşüyor veya kötü etkileniyordur diye düşünebilirsiniz ama aksine bu durumdan pek etkilenmiyor gibi. Şimdi Waves’in Fiyat grafiğine bakalım.

728×90 muhabbit - Waves Fiyat Analizi 10.03.2021300x250 muhabbit - Waves Fiyat Analizi 10.03.2021
ACQTECpk - Waves Fiyat Analizi 10.03.2021
Waves fiyat grafiği 10.03.2021. 2 saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç bölgeleri. Bu bölgelerden sadece 10 dolar seviyesindeki alanı değiştirmeyi düşünüyorum (ilerideki hareketlere göre). Bunun sebebi fiyat bu bölge içinde fazlaca hareket etmiş. Bir destek veya direnç bölgesi içerisinde fiyat bu kadar uzun süre ve rahatlıkla hareket ediyorsa o bölgenin çalışma ihtimali oldukça düştüğünü düşünüyorum.

Grafikte iki adet de kırmızı trend görmektesiniz. Bu iki trende kanal yapısı diyemiyorum. Burayı iki ayrı trend olarak alacağım sadece. Üstteki trende diğerine nazaran daha az güvenmekteyim. Fiyat bu trendi kırmasa da üzerine fitil atmayı başarmış. Alttaki trendi ise fiyat 3 defa test etmiş ve oldukça güzel bir trend olduğunu söyleyebiliriz. Bu tarz trendlerde kırılım yerine göre bir hedef belirlemek doğru olduğundan şimdiden kırılması olasılığı için hedef belirlemek yanlış olacaktır.

Toparlayacak olursam fiyat şu an olumlu durmakta. Bu fikrimin değişmesi için alttaki trendin kırılmasını beklerim. Kırılım olduğunda tekrar durumu incelerim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar