Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53342.62
3.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3157.22
3.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.95
6.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.2
3.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Web3 Developer Summit’te Buluşmaya Hazır Mısınız?

7 Ocak 2023’te İstanbul’da gerçekleşecek olan Web3 Developer Summit, sektörle ilgili onlarca kişi ve kurumu bir araya getirecek.

Clock
Paylaş
Web3 Developer Summit’te Buluşmaya Hazır Mısınız?

Türkiye, blockchain ve Web3 geliştiricilerine özel ilk etkinliği için kollarını sıvadı. 7 Ocak 2023’te İstanbul’da gerçekleşecek olan Web3 Developer Summit, sektörle ilgili onlarca kişi ve kurumu bir araya getirecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi Tasarım Fabrikası’nın içerik ortaklığı ile gerçekleştirilen etkinliğin ana teması ise “Deneyim Paylaşımı” olacak. Etkinliğe 1000 kişilik bir katılım sağlanması bekleniyor.

Binance BannerBinance Banner

Adeta bir kamp havasında geçecek etkinlik, özellikle Web3 sektörüne giriş yapmak isteyen geliştiriciler, tasarımcılar ve dijital marketing uzmanları için öğretici bir rol üstlenecek.

Ulusal ve uluslararası projelerde deneyim kazanmış panelistler sektörü anlama noktasında ziyaretçilere yeni kapılar açacak.”

Oditoryum daha çok panellere ev sahipliği yaparken, Tasarım Fabrikası’nda çeşitli workshop’lar düzenlenecek.

web3 istanbul kultur zirve

Web3 Zirvesinde Gerçekleşecek Panel ve Workshop’lar

Etkinlikte gerçekleşecek paneller arasında Devcon Paneli, dApp Paneli, Gaming Paneli, Kariyer Paneli, Hukuk Paneli, NFT Paneli, DAO Paneli, ve Developer Paneli bulunuyor.

Devcon Paneli’nde Devcon’a Türkiye’den katılan panelistler Devcon’a dair izlenimlerini paylaşırken, dApp Paneli’nde dApp’lara dair A’dan Z’y her şey ele alınacak. Gaming Paneli Türkiye’nin Web3 oyun sektöründeki yerine ve oyun dünyasına blockchain teknolojisiyle beraber gelen yeniliklere odaklanacak. Kariyer Paneli ise Web3’nin nasıl kariyer olanakları sunduğunu Patika.dev ortaklığında ele alacak. Hukuk Paneli akıllı sözleşmelerin “Kod Kanundur” mottosundan yola çıkarak kodlara dair yasal düzenlemelere ve geliştiricilerin hukuki sorumluluklarına değinecek. NFT Paneli ve DAO panellerinde sırasıyla NFT ve DAO teknolojileri masaya yatırılırken, Developer Paneli’nde yeni teknolojilerin yazılım geliştirme sürecine etkisi ele alınacak.

İlginizi çekebilir: İngiltere, Kripto Para Suçlarıyla Savaşmak İçin 50.000 Dolar Maaşlı İş İlanı Paylaştı!

Tasarım Fabrikası’nda gerçekleşecek workshop’larda ise dört konu başlığı ön plana çıkıyor. “White Paper Nasıl Yazılır?” başlığı altında gerçekleşecek workshop’ta white paper yazma süreci uygulamalı olarak ele alınırken, “Solidity” başlıklı workshop’da EVM tabanlı blockchain’lerde yaygın olarak kullanılan Solidity diline değinilecek. “Rust/Solana” workshop’unda Rust yazılım dilinin Solana’daki kullanımına odaklanılacak. Son olarak “ZK Rolluplar & Layer2” başlıklı workshop ise “geleceğin blockchain teknolojisi” olarak alınan zero knowledge kavramını ve Layer2 çözümlerini masaya yatıracak.

Etkinliğe dair daha ayrıntılı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar