Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64046
-3.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3146.93
-8.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.99
-10.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561
-3.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Web3 Oyun Şirketi Diga Labs, L1X’in Liderlik Ettiği Tohum Turunu 15 Milyon Dolar Değerleme İle Tamamladı!

Diga Labs ve Layer One X’in (L1X) Web3 oyun ekosistemindeki çığır açan ortaklıklarının ayrıntılarını öğrenmek için 12 Aralık TSİ 13.00’te online düzenlenecek etkinliğe davetlisiniz.

Clock
Paylaş
Web3 Oyun Şirketi Diga Labs, L1X’in Liderlik Ettiği Tohum Turunu 15 Milyon Dolar Değerleme İle Tamamladı!

Diga Labs, L1X liderliğindeki tohum turunu tamamlayarak, oyun dünyasında çığır açacak bir iş birliğine imza attı.

Diga Labs ve L1X, 15 milyon dolar değerleme ile gerçekleşen bu iş birliği ile sadece blok zinciri oyunlarına yeni bir soluk getirmekle kalmıyor, aynı zamanda küresel ölçekte oyuncular ve geliştiriciler için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

728×90 muhabbit - Web3 Oyun Şirketi Diga Labs, L1X'in Liderlik Ettiği Tohum Turunu 15 Milyon Dolar Değerleme İle Tamamladı!300x250 muhabbit - Web3 Oyun Şirketi Diga Labs, L1X'in Liderlik Ettiği Tohum Turunu 15 Milyon Dolar Değerleme İle Tamamladı!

Layer One X’in (L1X) devrim niteliğindeki blok zinciri teknolojisi, Diga Labs’ın dinamik oyun ekosistemiyle birleşerek, oyun dünyasında yeniliklerin kapısını aralıyor. L1X’in EVM ve EVM olmayan birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik yetenekleri, Diga Labs’ın; Digard, Digarcade ve Eldarune gibi inovatif oyun çözümleriyle birleşerek oyun endüstrisine yeni standartlar getiriyor.

Layer One X (L1X)

X-Talk teknolojisi ile dikkat çeken Layer One X (L1X) blok zinciri; birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik, hız ve güvenlik sunarken, aynı zamanda L1X çekirdek Sanal Makinesi ve yenilikçi X-Talk Sanal Makinesi ile güçlendirilmiştir. Bu sayede, yerel ve multichain işlemler, etkileşim, kimlik doğrulama, akıllı sözleşme çağırma ve uygulama konusunda sorunsuz bir deneyim yaşatır.

İlginizi çekebilir: Layer One X ve X-Talk’un Multichain Özelliği

DIGA Labs (Eldarune & Digard)

DIGA Labs, web3 oyunları alanında kapsamlı çözümler sunmayı amaç edinen bir oyun şirketidir. Sınırsız Web3 oyun ekosistemi oluşturma vizyonuyla hareket eden DIGA Labs, web3 oyunları için geniş bir ortam sağlamak amacıyla çeşitli hizmetler, ürünler ve araçlar sunar. Geleneksel sınırları ve kısıtlamaları kaldırarak ve blockchain ya da diğer web3 teknolojilerini kullanarak daha sürükleyici ve merkeziyetsiz oyun deneyimleri oluşturur. Eldarune, Digard ve Digarcade‘in geliştiricisi olan Diga Labs, web3 oyunları için geniş ve birbirine bağlı bir ortam oluşturmayı hedefler. Bu iş birliği ile sağlanacak olan bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

Evrensel Oyun Kimliği: Bu ortak girişim, L1X oyun platformunu destekleyen Diga Arcade’in evrensel oyun kimliği ile birleşerek farklı platformlarda birleşik ve sorunsuz bir oyun deneyimi sunmayı planlıyor.

Üstün Performanslı Web3 Oyunları: Bu iş birliği, L1X’in üstün teknolojisiyle desteklenen yeni nesil, güvenli, ölçeklenebilir ve yüksek performanslı, hem oynanış hem de grafikleri geliştirme odaklı web3 oyunlarını vadediyor.

Çapraz Zincir Uyumluluğu: İş birliğinin önemli bir özelliği, oyuncuların oyun içi varlıklarını farklı blok zinciri ağlarında kullanabilmelerine olanak tanıyan çapraz zincir varlık tanıma özelliğini sunmasıdır.

Oyun Güvenliği ve Merkeziyetsizlik: L1X ve Diga Labs iş birliği, güvenli ve merkeziyetsiz oyun deneyimlerine odaklanarak, hem güvenli hem de adil bir oyun ortamı yaratma konusunda iki ekibin de kararlı olduğunu vurguluyor.

L1X ve Diga Labs’in liderlik ettiği Web3’e geçiş, geleneksel normları kökten değiştiriyor. Blok zinciri teknolojisinin gücünden faydalanarak, satın alma deneyiminin sadece bir oyun alımı olmaktan öteye geçtiği, aynı zamanda geniş, birbirine bağlı bir ekosistemin merkeziyetsizlikle birleştiği oyun modelini mümkün kılıyor. Bu dönüşüm, Web2 ve Web3 sahipliği gibi yeni formların kapılarını aralayarak, oyunculara oyun dünyalarında daha fazla kontrol ve sahiplik imkanı sunan katılımcı bir ekonomiyi teşvik ediyor.

Yol Haritası ve Gelecek Planları:

L1X yatırımıyla Diga Labs, şu çığır açan girişimleri hayata geçirmeye hazırlanıyor:

  1. Evrensel Oyun Kimliği’nin geliştirilmesi ve entegrasyonu.
  2. Digarcade Arcade Oyunlarının entegrasyonu.
  3. Birlikte çalışabilir NFT mint etkinliklerinin başlatılması.
  4. Digard ve Eldarune arasındaki entegrasyon ve sinerji.
  5. DIGA Token’ın tanıtımı ve dağıtımı.
  6. Digard Launchpad’in kurulması.

Bu girişimler, oyun endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayarak, oyunculara daha bağlantılı ve çok yönlü bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

Diga Labs ve Layer One X’in (L1X) Web3 oyun ekosistemindeki çığır açan ortaklıklarının ayrıntılarını öğrenmek için 12 Aralık TSİ 13.00’te online düzenlenecek etkinliğe davetlisiniz.

Web3 Oyunlarının Sınırlarını Kaldırmak – L1X Foundation & DIGA Labs
12 Aralık 2023 TSİ 13:00 /UTC 10:00 AM

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar