Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69861.87
-1.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3789.3
2.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.74
2.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $621.8
3.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Web3 Uzmanı, CryptoPunks’ta Çalışmak İçin Christie’s Müzayede Evinden Ayrıldı!

Yuga Labs, Mart 2022 tarihinde CryptoPunks non-fungiable token (NFT) projesini satın aldı.

Clock
Paylaş
Web3 Uzmanı, CryptoPunks’ta Çalışmak İçin Christie’s Müzayede Evinden Ayrıldı!

Christie’s Müzayede Evinin, kripto paraları ve NFT’leri benimsemesinde önemli bir rol oynayan Noah Davis, Beeple’ın Mart 2021’de 69 milyon dolarlık NFT satışının gerçekleşmesini sağlamıştı.

Yuga Labs, Mart 2022 tarihinde CryptoPunks non-fungiable token (NFT) projesini satın aldı. Şirket, Christie’s müzayede evinde NFT ekibinde çalışan Noah Davis’i projenin marka lideri olarak işe aldı.

728×90 muhabbit - Web3 Uzmanı, CryptoPunks'ta Çalışmak İçin Christie's Müzayede Evinden Ayrıldı!300x250 muhabbit - Web3 Uzmanı, CryptoPunks'ta Çalışmak İçin Christie's Müzayede Evinden Ayrıldı!

Davis, 19 Haziran Pazar günü Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Yaptığı duyuruda Davis, Punks’ın geleceğinin rakip NFT projelerinden çok daha iyi olacağını söyledi.

Davis, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bir Punk sahibiyseniz ve koleksiyonun geleceğini umursuyorsanız, sizinle bire bir konuşup fikirlerinizi duymak isterim. NFT NYC sırasında Punks Brunch’ında olacağım ve hemen görüşme randevularını planlamaya başlayacağım. Punk’lar nereye giderse gitsin, topluluk bize rehberlik edecek.”

Yapılan duyuruya göre Punks’ın NFT alanında yeniden aktif olacağını görebiliriz. Projenin orijinal yaratıcısı Larva Labs, projeyi ortaklıklar veya etkinliklerle desteklemek için çok bir şey yapmadı. Bu durumun projeye biraz zarar verdiğini söyleyebiliriz.

Yuga Labs kurucularından biri, projenin ticari haklarının önümüzdeki haftalarda sahiplerine devredileceğini söyledi.

Toplulukta bulunanlar muhtemelen bu duyuruyu daha önceden biliyorlardı. Duyurudan önceki günlerde birçok koleksiyoncu birçok Punks satın aldı ve koleksiyonun taban fiyatını 66.65 ETH’ye (yaklaşık 75.000 $) çıkardı.

CryptoPunks Nedir Muhabbit - Web3 Uzmanı, CryptoPunks'ta Çalışmak İçin Christie's Müzayede Evinden Ayrıldı!

CryptoPunks

Geliştirme stüdyosu Larva Labs tarafından oluşturulan CryptoPunks, Ethereum blok zincirinde tokenize edilmiş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. NFT’ler, dijital bir öğenin fiilen sahiplik belgesi olarak tanımlanabilir. Bir CryptoPunks NFT’ye sahip olmak, türünün tek örneği bir piksel avatarının tek sahibi olduğunuz anlamına gelir.

Her CryptoPunk, düzinelerce özellik listesinden rastgele oluşturulur, bu da bir dizi tasarım olduğu anlamına gelir: insanlar, zombiler, maymunlar ve hatta uzaylılar. Uzaylılar ve zombiler, bugüne kadarki en yüksek satış fiyatlarından bazılarını yöneten en popüler avatarlar arasındadır.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar