Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66900.01
-5.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3219.05
-8.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.31
-17.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580
-5.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Wilshire Phoenix’ten SEC’in ETF Reddine Cevap Geldi!

Reddin sebebi olarak ise de sektördeki manipülasyonlar gösterilmişti. Diğer ETF başvuruları da benzer sebepler dolayısıyla reddedilmişti.

Clock
Paylaş
Wilshire Phoenix’ten SEC’in ETF Reddine Cevap Geldi!

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde SEC, Wilshire Phoenix tarafından yapılan ETF başvurusunu reddetmişti. Reddin sebebi olarak ise de sektördeki manipülasyonlar gösterilmişti. Diğer ETF başvuruları da benzer sebepler dolayısıyla reddedilmişti.

728×90 muhabbit - Wilshire Phoenix'ten SEC'in ETF Reddine Cevap Geldi!300x250 muhabbit - Wilshire Phoenix'ten SEC'in ETF Reddine Cevap Geldi!

Wilshire Phoenix temsilcileri, komisyon kararı ile ilgili oluşan hayal kırıklıklarını bir karşı açıklama ile SEC’e iletmek istedi. Sunulan ETF önerisinde önemli noktalara SEC’in dikkatinin çekilmek istendiği, ve bu konularla alakalı detaylı analizlerin ETF başvurusu içerisinde bulunduğu mektupta belirtilmiş. Fakat Phoenix’e göre SEC Komisyonu, bu analizleri ve çözümlemeleri anlamaya bile çalışmamış.

Ayrıca mektupta Phoenix, ETF onayına karışı çıkan komisyon üyesi Pierce’a seslendi. Phoenix, Pierce’ın bu kararıyla hayal kırıklığına uğradığını belirtmeyi de unutmadı.

Yatırımcılar Zaten Bitcoin’e Yatırım Yapıyor

Şirketin açıklamasına göre zaten yatırımcılar Bitcoin’e yatırım yapmakta.

Sadece küçük yatırımcı değil, aynı zamanda kurumsal yatırımcılar da Bitcoin’e yatırım yapıyor.

WILSHIRE PHOENIX

Tim Draper: Bitcoin’e Yatırım Yapmak Altın Veya Emlaktan Daha Karlı

SEC ETF tasarısını reddetmesine rağmen ve kripto para birimlerine yasal erişim sağlayacak yasal döviz fonlarının oluşturulmasına karşı çıkarken, yatırımcılar kripto paralara yatırım yapmaya devam etmekte.

2019’un yılında gösterdiği performans ile Bitcoin; altın, emlak ve S&P’den daha fazla kar getiren varlık olarak boy gösterdi. Tim Draper da Bitcoin’e yatırım yapmanın oldukça karlı olduğunu ve olabildiğince erken yatırım yapmanın en mantıklı hareket olacağını belirtmekte.

Draper’a göre Bitcoin, küresel finans sisteminde bir aktör olarak aldığı rolün günden güne daha önemli hale geldiğini özellikle belirtmekte.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar