Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65771.4
-1.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3413
-1.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.58
-5.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.2
-0.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?

WOO Network, hizmetlerini WOO TR adıyla Türkiye’ye taşıdı. WOO TR platformunda yapılan işlemlerde sıfır komisyon ücreti fırsatları sunuluyor.

Clock
Paylaş
WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?

Yüksek frekanslı trade (HFT) firması Kronos Research tarafından inkübe edilmiş bir kripto para alım satım platformu olan WOO X, global çaptaki çalışmalarını yakın zaman önce Türkiye’ye taşıdı ve WOO TR ismi ile Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

Her iki platformda da kullanıcılara özel, sıfır komisyon ücreti fırsatları sunuluyor.

728×90 muhabbit - WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?300x250 muhabbit - WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?

İlginizi çekebilir: WOO Network Artık Türkiye’de!

woo network turkiye 2 1200x600 - WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?

Kronos Research ve WOO Network

Kronos Research, kripto para piyasasında “piyasa yapıcılığı” çalışmaları yapmaktadır. WOO Network ise; seçkin kripto para borsaları, OTC hizmeti veren şirketler ve çeşitli finans kuruluşları ile yapılan iş birlikleri neticesinde likidite havuzları oluşturarak dünyada yer alan tüm büyük kripto para borsalarındaki işlemleri çatısı altında birleştirmektedir.

Kurduğu iş birlikleri ile WOO Network, dünyadaki farklı borsalarda aynı anda işlem yapabilen bir likidite ağı kurmaktadır. Bu avantajlı konum, WOO TR platformundaki emir defteri işlemlerinin çok hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

WOO Network Gelir Modeli

WOO Network ve Kronos Research arasında kurulan Payment For Order Flow (İşlem Akış Modeli) ile, platform kullanıcıları sıfır komisyon ücreti öderler.

Kronos Research bir piyasa yapıcı olduğu için kripto para piyasasındaki günlük işlemlerin çoğunu gerçekleştirmektedir. Kronos Research bu işlemleri gerçekleştirirken gereken likidite ise WOO Network tarafından sağlanır. Kronos Research, likidite kullanması sebebi ile elde ettiği gelirin bir kısmını “gelir paylaşımı” adı altında WOO Network’e aktarır. WOO Network ise, WOO X kripto para borsasında 1.800 adet WOO token stake eden kullanıcılarına sıfır komisyon ücreti avantajı sunar.

WOO token, WOO Network’e ait olan WOO X kripto para borsasının yerel tokenıdır. WOO X borsası Türkiye’de WOO TR olarak hizmet vermektedir.

Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı

WOO TR platformunda kullanıcılar; 1.800 adet WOO tokenı “WOO Kilitleme” ekranı üzerinden kilitleyerek sunulan sıfır komisyon ücreti fırsatından faydalanabilirler. 1.800 adet WOO tokendan daha fazla WOO token kilitleyen kullanıcılar için ise, daha da cazip fırsatlar sunuluyor: Negatif komisyon ücretleri.

WOO X platformuna bakıldığında; global kullanıcılar da 1.800 adet WOO tokenı kendi hesapları üzerinden stake edebilir ve yapıcı veya alıcı emirlerinde sıfır komisyon ücreti fırsatından yararlanabilir, kaldıraçlı işlem (margin) veya vadeli işlemler (futures) yapabilirler.

WOO TR’de olduğu gibi WOO X platformunda da 1.800 adet WOO tokendan fazlasını stake eden kullanıcılar için negatif komisyon ücreti fırsatları sunulmaktadır.

Aşağıdaki güncel görselde (20.09.2022); gerekli WOO token adeti ve uygulanan komisyon ücretlerini bulabilirsiniz:

woo1 1200x463 - WOO Network Kullanıcılarına, Sıfır Komisyon Ücreti Fırsatı Nasıl Sağlanıyor?

Daha fazla WOO Network haberi için buraya bakabilirsiniz.

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar