Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53303.99
3.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3161.68
3.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.43
4.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.3
3.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

WOOFi Artık Kullanıcılarını Arbitrum’dan Selamlıyor!

Öncelikli olarak Arbitrum’da kendine yer bulacak olan WOOFi sPMM V2, sonrasında aşama aşama diğer zincirlerde de yer alacak. 

Clock
Paylaş
WOOFi Artık Kullanıcılarını Arbitrum’dan Selamlıyor!

WOO network’ün derin, kurumsal düzeyde olan likiditesini DeFi’a aktarma ve on-chain işlemler yürüten yatırımcılar için en iyi fiyatlara ve araçlara sahip tek bir platform oluşturma gayesi ortaya çıkalı 12 ay oldu. O zamandan biri WOOFi limitsiz bir şekilde gelişerek 1,9 milyar dolarlık bir ticaret hacmine ulaştı. Böylece WOOFi, bir zamanlar tek bir zinciri destekleyen basit bir swap protokol olan WOO network’ü 5 ayrı network’te iç-zincir ve çapraz-zincir işlemlerini de destekleyen hepsi bir arada bir dAPP’e dönüştürmüş oldu. 

Binance BannerBinance Banner

Ancak WOOFi çoktan erişebileceği maksimum etkililik seviyesine erişti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Daha ince, daha zarif ve daha dinamik olan sPMM V2, WOOFi’ın yeni nesil versiyonu olarak protokolün potansiyelini gözler önüne seriyor. Öncelikli olarak Arbitrum’da kendine yer bulacak olan sPMM V2, sonrasında aşama aşama diğer zincirlerde de yer alacak. 

arbitrum

Peki sPMM V2 kullanıcılara ne vadediyor?

  • İşlem ücretinde %50 daha etkili: Dex dünyası gitgide daha rekabetçi bir hal aldıkça, herhangi bir ekstra işlem ücreti her zamankinden daha önemli olmaya başladı. Düşük patinajı sayesinde bu konuda halihazırda avantajlı olan WOOFi, bu yeni özellikle beraber yalnızca piyasa sıkıntılı olduğunda değil her zaman etkili ücretleriyle dikkatleri üzerinde toplayacak. 
  • Swap mantığı ve entegrasyon: Swaplar artık likiditeler tarafından kısıtlanmadan herhangi iki varlık arasında gerçekleştirilebilecek. Böylece iki değişken değerli varlık arasındaki swap söz konusu olduğunda WOOFi daha fazla hacim elde edebilecek. Ayrıca akıllı sözleşme arayüzlerinin entegre edilmesi de daha kolay olacak. 
  • Daha etkili ve çeşitli on-chain fiyat akışı: WOOFi’ın on-chain para akışı sPMM V2 algoritmasıyla pürüzsüzce çalışacak şekilde güncellendi. Böylece WOOFi’ın kendi fiyat akışı ile ChainLink’in fiyat akışı arasında geçiş yapmak mümkün hale geldi. Diğer bir deyişle, artık WOOFi için fiyat akışını koruma maliyetini büyük oranda artırmadan daha fazla varlık için likidite sağlamak mümkün. 

Nitro tarafından geliştirilen Arbitrum One yalnızca son iki ayda 550.000 adresin kaydına tanıklık ederek sektöre etkileyici bir giriş yaptı. Böylece yüksek hızı ve düşük ücretleriyle dikkat çeken Arbitrum’ün hızla büyüyen ekosistemi Ethereum ile daha hızlı ve uygun bir şekilde etkileşim kurmak isteyen kullanıcılar için en popüler platformlardan biri oldu. 

woofi arbitrum

Arbitrum ile Aynı Noktaya Gelmek

Arbitrum kullanıcılarının sayısı çoğaldıkça en iyi araçlar ve fiyatlarla kullanıcıların bir araya gelebileceği her şeyi kapsayan bir dApp ihtiyacı da arttı. %0,025 swap ücreti ve eşsiz sPMM likiditesi ile WOOFi bu amaç için biçilmiş kaftan olarak dikkat çekti. 

woofi

Arbitrum’un Benimsenmesini Hızlandırmak

WOOFi, Arbitrum’a çapraz-zincir desteğini getirerek bu ekosistemin büyümesini hızlandırmayı hedefliyor.

“Stargate teknolojisi ile WOOFi imkansızı mümkün hale getiriyor.”

İlginizi çekebilir: Büyülü WOOFi Wizard NFT’leri Mint Edilmeye Devam Ediyor!

Diğer bir deyişle, WOOFi 30 saniye içerisinde MEV koruması ve katiyet garantisiyle varlıkların Arbitrum’a swapini sağlayarak süreci tamamen kullanıcıların hakimiyetine bırakıyor. 

“Geleceğin Arbitrum için parlak olduğu aşikar ve bu ekosisteme daha fazla değer sağlamayı iple çekiyoruz.”

WOO Network Türkiye: https://bit.ly/3Sm09vN

WOO Network Global: https://bit.ly/3yZtu8p

Daha fazla WOO Network haberi için buraya bakabilirsiniz.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar