Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67671.45
1.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3122.34
1.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.72
3.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.8
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

WOOFi, Polygon Adventurer NFT’sini Sunuyor!

WOOFi Perşembe günü uzun zamandır beklenen Polygon Adventurer kampanyasıyla NFT dünyasına adım attığını duyurdu. 

Clock
Paylaş
WOOFi, Polygon Adventurer NFT’sini Sunuyor!

WOOFi 21 Temmuz 2022 Perşembe günü gerçekleştirdiği açıklamasında, uzun zamandır beklenen Polygon Adventurer kampanyasıyla NFT dünyasına adım attığını duyurdu. 

Söz konusu kampanya, kullanıcıların belirli eylemler gerçekleştirerek WOOFi temalı bir NFT kazanabilecekleri ilk fırsat olacak. Kampanya, geliştiricilere on-chain kimlik bilgileriyle daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturma konusunda güç veren bir veri ağı olan Project Galaxy’nin yardımıyla gerçekleştirilecek. 

728×90 muhabbit - WOOFi, Polygon Adventurer NFT'sini Sunuyor!300x250 muhabbit - WOOFi, Polygon Adventurer NFT'sini Sunuyor!
0 awlRR1ew nZzK9eE 1009x600 - WOOFi, Polygon Adventurer NFT'sini Sunuyor!

NFT’leri elde etmek için gerçekleştirilmesi gereken ilk aşama herhangi bir varlığı bir blok zincirinden (Avalanche, BNB Chain veya Fantom) Polygon’da $WOO’ya swap etmek için WOOFi’nin zincirler arası swap özelliğini kullanmak. Bir sonraki aşama ise Polygon’da WOOFi’a dilediğiniz miktarda $WOO yatırmak. Her kampanyanın bir hafta süreceği bu süreçte bahsi geçen işlemleri gerçekleştiren kullanıcıları, 1 WOOFi Polygon NFT’si bekliyor.

Woo Network Haber Ici Muhabbit - WOOFi, Polygon Adventurer NFT'sini Sunuyor!

Gelecekte WOOFi Polygon NFT’lerini Elde Etmek İçin Daha Çok Fırsat Olacak!

WOOFi çoklu zincir kültürünü benimsediğinden ötürü, mevcut ürün geliştikçe diğer katmanlarda da WOOFi NFT’leri kazanmak için daha fazla fırsat olacağı öngörülüyor. Serinin sonunda, tüm WOOFi NFT’lerini toplayan kullanıcıları ise WOOFi Discord’unda kişiye özgü bir rol ve özel bir WOOFi Sihirbazı NFT’si bekliyor. Gelecekte WOOFi Sihirbazları için hediyeler veya ödüller olabileceğinin de altı çiziliyor.

İlginizi çekebilir: WOOFi Brokers Tanıtıldı!

0 QP3JxtoKdbegvyZl 1078x600 - WOOFi, Polygon Adventurer NFT'sini Sunuyor!

Özetle, WOOFi NFT’ler yalnızca Polygon’da WOO için zincirler arası bir swap yapılarak ve $WOO’nun Polygon’a yatırılarak elde edilebiliyor. Kampanya sona erdikten sonra, kullanıcılar kampanya sayfasında Polygon Adventurer NFT’lerini talep edebiliyor.

“WOOFi’ın Layer Zero tarafından etkinleştirilen yeni çapraz zincir yetenekleri ve Polygon ile yeni kurulan ortaklığımız konusunda çok heyecanlıyız. Umarım siz de bu heyecanın bir kısmını paylaşır ve kendiniz de deneyimlersiniz! Bu kampanyadaki bir sonraki duyuru için de bizi takip etmeye devam edin!”

Daha fazla WOO Network haberi için buraya bakabilirsiniz.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar