Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64063.99
-3.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3140.19
-9.20%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.89
-10.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $559.9
-4.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

XRP Yeni Rekorlara Koşuyor!

Kripto para borsalarında XRP yeniden işleme açıldığından bu yana, XRP ile ilgili short ve long işlem hacimlerinde büyük bir artış yaşandı.

Clock
Paylaş
XRP Yeni Rekorlara Koşuyor!

Son zamanlarda Ripple’ın XRP’si oldukça popüler oldu ve bu beklenen bir durum.

Şirket, geçtiğimiz hafta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı büyük bir zafer kazandı ve bu haber XRP fiyatını epey yükseltti. Haberin ardından XRP %70’in üzerinde bir artış göstererek tüm piyasayı canlandırdı. Şimdi XRP bir başka yıllık rekorunu kırmak üzere.

728×90 muhabbit - XRP Yeni Rekorlara Koşuyor!300x250 muhabbit - XRP Yeni Rekorlara Koşuyor!

Vadeli İşlem Pozisyonları Büyüdü

Son birkaç günde, XRP vadeli işlem sözleşmelerindeki açık pozisyonlarda patlama yaşandı. Bu artış, XRP’nin menkul kıymet sayılmayacağına yönelik karar sonrası gerçekleşti.

Karar sonrası, daha önce kripto para birimini liste dışı bırakan birçok borsa XRP’yi tekrar listelemeye karar verdi ve bu bir akına yol açtı.

Bugün, XRP vadeli işlem sözleşmelerine ait pozisyonların toplamı (Open Interest) 1,05 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve daha yüksek olduğu tek zaman 13 Temmuz’daki 1,08 milyar dolarlık seviyeydi.

Open Interest (açık faiz), kapatılan pozisyonlardan bağımsız olarak tüm açık pozisyonların (long ve short işlemler) toplamının hesaplandığı bir metriktir. Bu metrik, değerli bilgiler sunabilir ve daha iyi yatırım ve ticaret kararları alınmasına yardımcı olabilir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar