Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67026
-0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3457.42
-1.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.63
6.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.5
-0.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

XX EVM Köprüsü hibe sözleşmesi onaylandı

Clock
Paylaş
XX EVM Köprüsü hibe sözleşmesi onaylandı

XX Vakfı, XX EVM Köprü geliştirme hibesini onayladı. Bu onayla birlikte XX EVM Köprüsünün geliştirilmesine başlandı.

Söz konusu hibe ise uzun süredir toplum lideri olan Bulldog tarafından yönetilen ve BitFashioned ile ortaklaşa geliştirilen ortak bir projeye verildi. Hibenin onaylanmasıyla birlikte, projenin hedeflerine bir bakalım!

728×90 muhabbit - XX EVM Köprüsü hibe sözleşmesi onaylandı300x250 muhabbit - XX EVM Köprüsü hibe sözleşmesi onaylandı
  • Proje temel olarak XX EVM Köprüsü’nün geliştirilmesine odaklanmaktadır.
  • XX EVM Köprüsü’nün geliştirilmesinin bu yılın Nisan ayının ikinci çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.
  • Proje, Ethereum blok zincirinden başlayarak xx network blok zincirinden EVM özellikli blok zincirlerine sorunsuz bir köprü oluşturmayı hedefliyor.

EVM Köprüsü Nedir?

EVM köprüsü, farklı blockchain ağlarını birbirine bağlayarak varlıkların ve verilerin aktarımına imkan tanımaktadır. Zincirler arası işlemleri, akıllı sözleşmelerin sorunsuz şekilde çalışmasını mümkün kılar. Aynı zamanda Ethereum uyumlu blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği de artırmaktadır. Söz konusu bu teknoloji, kripto para ekosisteminde likiditeyi ve erişilebilirliği en üst seviyeye taşımada kilit görevi görüyor.

XX EVM Köprüsü, XX Network ekosistemini geliştirmeye yönelik önemli bir adım olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra XX EVM Köprüsü, gizlilik odaklı sayısız uygulamanın da önünü açmaktadır. Ayrıca XX coin’i elde tutmayı ve takas etmeyi kolaylaştırmakta.

XX Network Hakkında

XX Network mainnet, Kasım 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Ağ, özel iletişim altyapısı sunan bir blok zinciridir ve bu altyapı hiçbir şirket, birey ya da devlete ait değildir, kısacası merkeziyetsizdir. Üstelik, XX Network verilerinizi ya da kimliğinizi ele geçiremez. En güçlü aktörler tarafından bile sansürlenemez ve asla izlenemez. XX Network, sadece kullanıcılar tarafından kontrol edilmektedir. Yani kullanıcılar, sunucuları yönetebilmekte ve kararları oy sistemiyle verebilmektedir. XX Network blok zinciri ile kullanıcılar, mesajlaşma ve ödeme altyapısının kontrolünü kendileri sağlar.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar