Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59405.62
2.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3170.98
1.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.93
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.7
-0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BlockDown 3.0 Etkinliğinde Konuşacak İsimler Netleşiyor

Ücretsiz izlenebilecek etkinlikte DeFi hakkındaki son gelişmeler de masaya yatırılacak.

Clock
Paylaş
BlockDown 3.0 Etkinliğinde Konuşacak İsimler Netleşiyor

22- 23 Ekim tarihlerinde blockchain teknolojisi ve kripto para piyasasının önemli isimlerini ağırlayacak olan BlockDown sanal konferansının ayrıntıları şekillenirken, konuşmacılar da netleşmeye başladı. Ücretsiz izlenebilecek etkinlikte DeFi hakkındaki son gelişmeler de masaya yatırılacak. 

728×90 muhabbit - BlockDown 3.0 Etkinliğinde Konuşacak İsimler Netleşiyor300x250 muhabbit - BlockDown 3.0 Etkinliğinde Konuşacak İsimler Netleşiyor

3.sü düzenlenecek olan ve Halloween konseptiyle ziyaretçilerine benzersiz anlar yaşatacak BlockDown 3.0 Sanal Konferansı Türkiye’den ve dünyadan binlerce kişiye erişecek. Blockchain ve kripto para sektörlerinin nabzını tutan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran etkinlikte konuşacak isimler de belli olmaya başladı. 

BlockDown 3.0 ‘ücretsiz’ olup, 48 saat aralıksız yayın yapacak

Blockchain ve kripto para sektörlerinden önemli isimleri ağırlayacak olan BlockDown Sanal Konferansının üçüncü etkinliği tüm dünyada ‘ücretsiz’ izlenebilecek. Geçtiğimiz 2 etkinlikte Türkiye’den on binleri ağırlayan etkinlik, tarihlerin Halloween (Cadılar Bayramı)’na denk gelmesiyle beraber konsept değişikliğine giderek izleyenlere etkileyici sanal konferans deneyimi sunacak. Tüm dünyada 48 saat aralıksız yayınlanacak etkinliğin konuşmacıları da netleşmeye başladı.

Emin Gün Sirer son gelişmeleri anlatacak

BlockDown 3.0 sektörden Chainlink, Ava Labs, Tezos, Messari, Datadash, Decrypt, gibi başarılı girişimlerin yöneticilerini ağırlayacak. Aynı zamanda Türkiye’den isimlerin de göze çarptığı etkinlikte yakın zamanda mainnet lansmanını gerçekleştiren Avalabs projesinin kurucusu ve Ceo’su Emin Gün Sirer de yer alacak… BlockDown projesinin fikir babası ve 4 kıtada blockchain ve kripto para iletişim ajansları bulunan Erhan Korhaliller anlatımlarıyla izleyiciyle buluşacak. Uzun yıllar rap şarkılarıyla tüm dünyayı sallayan Akon, geliştirdiği Akoin Kripto para hakkında konuşmalar yapacak. İzleyiciler, Blockchain ve Kripto Para konusundaki tüm sorularına cevaplar bulacak.

DeFi gündemde olacak

Merkeziyetsiz Finans’  olarak bilinen DeFi protokolleri son zamanların en çok konuşulan konularından… Her geçen gün yeni DeFi projesinin çıktığı dijital çağın dinamikleri tartışılırken, uzman isimlerle DeFi alanının gelişimi ve süreçleri konuşulacak. 

Blockdown etkinliğine katılacak mısınız?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar