Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64315.24
-0.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3508.59
0.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.24
-1.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.7
-0.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Yatırım Şirketi Republic, Republic Note İçin Avalanche’ı Seçti!

Ünlü yatırım şirketi Republic, yeni ürünü için Avalanche (AVAX) blok zincirini tercih ettiğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Yatırım Şirketi Republic, Republic Note İçin Avalanche’ı Seçti!

Avalanche cephesinden önemli iş birliği haberleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Avalanche’ın, JPMorgan ve Citibank ile yaptığı ortaklıklar kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Bu kez ise Avalanche cephesinden önemli bir haber daha geldi. Ünlü yatırım şirketi Republic, yeni ürünü için Avalanche (AVAX) blok zincirini tercih ettiğini duyurdu. Republic Note adı verilen bu ürün ise sahiplerine Republic’in yatırım portföyüne yönelme fırsatı veren gelir paylaşımlı bir tokenize menkul kıymet olarak biliniyor.

728×90 muhabbit - Yatırım Şirketi Republic, Republic Note İçin Avalanche'ı Seçti!300x250 muhabbit - Yatırım Şirketi Republic, Republic Note İçin Avalanche'ı Seçti!

Yatırım şirketi Republic, yeni ürünü Republic Note’u başlatmak için Avalanche blok zincirini tercih etti. R/Note olarak bilinen bu varlık kripto para endüstrisi ile geleneksel varlıklar arasında bir köprü sağlamayı hedefliyor. Portföy destekli bu ürün Republic’in geniş yatırım portföyünden elde edilen kârını yatırımcılarınla paylaşacak.

Konuyla ilişkili olarak Andrew Durge şu açıklamalarda bulundu:

“Avalanche ile Republic Note, küresel bir yatırımcı kitlesine ulaşmak ve ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğu temeli elde ediyor. Avalanche’ı tercih etmek, ağın gücünün, ölçeğinin ve hızının çok ötesine geçiyor; daha kapsayıcı finansal piyasalara ilişkin ortak bir vizyona dayanan Ava Labs ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı kuvvetlendiriyor.”

Andrew Durge

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar