Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63419.58
2.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3463.16
1.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.14
-2.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.6
1.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Yıldız NBA Oyuncusu Stephen Curry Kripto Paralarla İlgileniyor!

1 hafta önce NFT alan Stephen Curry, şimdi ise kripto paralarla ilgileniyor!

Clock
Paylaş
Yıldız NBA Oyuncusu Stephen Curry Kripto Paralarla İlgileniyor!

Yıllık 45,78 milyon dolarlık maaşı olan NBA süperstarı, hızla büyüyen endüstriye daha yeni dahil olduğunu Twitter üzerinden açıkladı.

Stephen curry twıtter

Amerikalı basketbolcu Stephen Curry, kripto para topluluğu üyelerinden bazı tavsiyeler istiyor. Youtuber Marques Brownlee, Curry’ye Twitter’da kripto para ile alakalı gördüğü her şeyi görmezden gelmesini tavsiye ederken, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor da dahil olmak üzere önde gelen kripto para topluluğu üyelerinden bazıları favori kripto para birimlerini Curry’e söylemeye başladı.

Stephen Curry NFT Aldı!

Stephen Curry’nin Twitter’daki profil resmine dikkatlice bakarsanız, bir NFT olduğunu farkederseniz. Curry, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundan aldığı NFT’yi profil resmi yapmış. 55 ETH karşılığı bu NFT’yi alan Curry, dolar bazında yaklaşık 200 bin dolar harcamış gözüküyor.

Curry bu NFT’yi aldıktan sonra kripto para topluluğu tarafından bu koleksiyona ilgi arttı ve Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundaki NFT’lerin fiyatları yükselmeye başladı.

Bored Ape Yacht Clun NFT, Ethereum üzerine inşa edilmiş rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Sıkılmış maymunların NFT’leri, kıyafetler, şapkalar, kürk, yüz ifadeleri ve gibi 170’in üzerinde farklı özelliğe sahiptir.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar