Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62875.9
1.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3042.35
0.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.47
0.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.7
2.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Marka Dosyalarını Hazırladı!

Son zamanlarda çıktığı boks maçlarıyla tanınan sosyal medya yıldızı NFT sektörüyle yakından ilgileniyor.

Clock
Paylaş
YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Marka Dosyalarını Hazırladı!

4 Şubat’ta yapılan çeşitli ticari marka başvurularına göre; YouTube yıldızı, internet kişiliği ve boksör kimliğiyle tanınan Logan Paul, Web 3 odaklı bir marka çıkarmayı düşünüyor.

728×90 muhabbit - YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Marka Dosyalarını Hazırladı!300x250 muhabbit - YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Marka Dosyalarını Hazırladı!

Ticari marka için atılan adımlara baktığımızda karşımıza ilk Originals by Logan Paul başlıklı bir dosya çıkıyor. NFT kategorisi ile ilişkilendirilen bu marka; indirilebilir fotoğraflar, sanat eserleri, sanat reprodüksiyonları, dijital sanat dosyaları, görüntü dosyaları ve NFT ile doğrulanan videoları kapsıyor.

Logan Paul’un çeşitli ticari marka başvurularına bakmaya devam ettiğimizde ikinci dosyasında ise karşımıza Originals DAO markası çıkıyor. DAO konseptli bir ticari marka oluşturan Paul, indirilebilir dijital koleksiyonların alıcıları ve satıcıları için çevrim içi bir pazar yeri sağlanması, kullanıcıların tartışmalara ve oylamalara katılması, şirketlerle bağlantı kurması gibi özellikleri bir araya getirmiş.

Logan Paul 780x470 - YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Marka Dosyalarını Hazırladı!
 Logan Paul

Paul, NFT Sektörüyle Yakından İlgileniyor!

Paul’un NFT sektörüyle yakından ilgilendiğini söyleyebiliriz. Eski Vine yıldızı, 2021’de dijital koleksiyonlara 2,6 milyon dolardan fazla harcadığını ve son aylarda birkaç projeyi halka açık olarak tanıttığını söylüyor.

Web 3’te yer alan ünlülerin sayısı gitgide artıyor. Ticari marka başvuruları ise ortak bir başlangıç ​​noktası haline geldi. Lise basketbol yıldızı Bronny James Jr., NFT girişimleri için üç ticari marka başvurusunda bulundu.

Logan Paul, Shitcoin Reklamı Yaptığı İçin Tepki Topladı!

Logan Paul, Dink Doink olarak bilinen bir kripto para biriminin Twitter üzerinden reklamını yaptığı için sosyal medyadan büyük bir tepki topladı. Paul’un yaptığı tanıtımlar, sosyal medya ünlülerinin kripto para sektöründe oynadığı rol hakkında tartışmalara yol açtı.

Logan paul twıtter

DINK, Binance Smart Chain üzerinde olan PancakeSwap’ta bulunan bir token olarak biliniyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar