Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68597.86
-0.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3912.54
3.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.93
-2.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.6
0.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarıyor!

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) arkasındaki şirket Yuga Labs, NFT alanında yeni bir hamle daha yaptı.

Clock
Paylaş
Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarıyor!

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) arkasındaki şirket Yuga Labs, NFT alanında yeni bir hamle daha yaptı. Etherum tabanlı NFT koleksiyonlarıyla adından sıklıkla bahsettiren Yuga Labs bu kez ise Bitcoin tabanlı NFT koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Yuga Labs konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, NFT koleksiyonu şu şekilde duyurdu:

728×90 muhabbit - Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarıyor!300x250 muhabbit - Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarıyor!

“TwelveFold ile tanışın. Bitcoin blok zincirinde üzerine yazılmış 300 üretici parçadan oluşan sınırlı sayıda koleksiyon. TwelveFold müzayedesi bu hafta içinde başlayacak.”

Yuga Labs

Yuga Labs, popülaritesi her geçen gün artan Bitcoin tabanlı Ordinals protokolüne dayanan bir NFT koleksiyonu yayınlamayı planlıyor.

Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı TwelveFlod’u Kamuoyuna Duyurdu!

NFT Platform Muhabbit 1 - Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarıyor!

TwelveFold adlı bu koleksiyon ise 300 farklı parçadan oluşacak. Yuga Labs yaptığı açıklamalarda söz konusu bu NFT’lerin 3D öğelerin yanı sıra elle çizilmiş parçalardan oluşacağını da dile getirdi.

Koleksiyona ait açık artırmanın bu hafta içerisinde başlayacağını belirten Yuga Labs, açık artırmadan 24 saat önce bir bildiri paylaşacaklarını da ayrıca belirtti.

Yuga Labs Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda kullanıcılarını dolandırıcılık noktasında uyarılarda da bulundu. Söz konusu paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Bu, bu konudaki son tweet’tir. Bu tweet’in altında bizden geliyormuş gibi görünen her şey büyük olasılıkla spam ve kimlik avı bağlantılarıdır. Bağlantılara tıklamayın.”

Yuga Labs

Bitcoin Ordinals Nedir?

Son zamanların popüler konusu haline gelen Bitcoin Ordinals tam olarak ne anlam ifade ediyor?

Casey Rodarmor’un geçtiğimiz ocak ayında Ordinals Protocol’ü başlatmasıyla birlikte ağda Bitcoin NFT’lerinin oluşturulması mümkün kılındı. Bu NFT’ler, PEG görüntüler, PDFS ve video ve ses dosyalarından oluşabiliyor. Bitcoin ağında ki en küçük birim olarak bilinen Satoshiler üzerine yazılan güvenli ve merkeziyetsiz bir NFT türü olarak da tanımlayabiliriz. Her BTC’nin 100.000.000 Satoshi’den oluştuğunu da hatırlatalım.

Bitcoin Ordinals Bitcoin’i oluşturan her bir satoshi birimine veri eklenmesi sağlanıyor, bu durumda Bitcoin’in en küçük bölümüne görsel vb datalar eklenerek transfer edilebilme imkanı sunuyor. Bu durumda Bitcoin alıp satmak kadar kolay bir şekilde NFT alım satımı yapılabiliyor.

Yuga Labs, NFT Alanında Büyümeye Devam Ediyor!

Popüler şirket Yuga Labs, NFT alanında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Şirket, yakın zaman önce Beeple olarak da bilinen dijital sanatçı Michael Winkelmann tarafından kurulan NFT oyunu 10KTF’i satın aldığını açıklamıştı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar