Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56935.46
0.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3243.74
-0.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.12
-1.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.6
-1.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

ZeroSwap Topluluk Odaklı Programını Duyurdu!

ZeroSwap, Knowledge Drops programını duyurdu!

Clock
Paylaş
ZeroSwap Topluluk Odaklı Programını Duyurdu!

ZeroSwap, “Önce Topluluk” vizyonuyla topluluklarındaki kullanıcılarıyla daha çok etkileşime girerek, projenin uzun vadede gelişmesini sağlayacak topluluklar oluşturmaya çalışıyor.

Binance BannerBinance Banner

ZeroSwap, topluluktaki kullanıcılarını bilgilendirmeyi düşünüyor. Kullanıcılar, Knowledge Drops programıyla teknik bilgi içeren içeriklerle kullanıcıların kendini geliştirmesini sağlayacak. 

Platform, topluluğundaki becerili ve tecrübeli kullanıcılardan yararlanmak istiyor. Wizard Ambassador programıyla ZeroSwap’ın ürünlerini ilk deneyimleyen kullanıcılar, yararlı geri dönüşlerle ürünlerin daha iyi geliştirilmesini sağlayacak. Yayımlanan Medium makalesine göre; bunlar olurken kullanıcıları motive etmek için zaman zaman ödüller dağıtılacak.

Kendi topluluğuyla daha çok etkileşime girmek isteyen merkeziyetsiz borsa, röportaj ve AMA etkinlikleri gerçekleştirerek topluluk kanallarını canlı ve aktif tutacak. ZeroSwap, kendini büyütmeye odaklanırken onu takip eden toplulukları da geliştirmek istiyor.

ZeroSwap Nedir?

ZeroSwap, işlem yapan kullanıcıların hiç komisyon ödememesini sağlamaya çalışır. Platform sıfır ücretli işlemleri mümkün kılmaya odaklanan, çok zincirli merkeziyetsiz aggregator (toplayıcı) olarak tanımlanabilir. ZeroSwap, Ethereum, Binance Smart Chain ve diğer DEX’leri tek bir çatı altında toplayarak işlemleri daha basit ve kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

ZeroSwap’ın Türkiye topluluğuna katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar