Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59908
2.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3190.24
0.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.7
-0.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.9
1.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ABD Bölge Yargıcından SEC ve Binance US İçin Yeni Karar

Clock
Paylaş
ABD Bölge Yargıcından SEC ve Binance US İçin Yeni Karar

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), 5 Haziran’da Binance’e açtığı davanın ardından Binance US’in varlıklarının dondurulmasını talep etmişti.

Bugün ise davaya bakan ABD Bölge Yargıcı Amy Berman Jackson, SEC’in Binance US’in varlıklarının dondurulması talebini direkt kabul etmedi ve tarafların anlaşmaya varması kararını aldı.

728×90 muhabbit - ABD Bölge Yargıcından SEC ve Binance US İçin Yeni Karar300x250 muhabbit - ABD Bölge Yargıcından SEC ve Binance US İçin Yeni Karar

Bloomberg”ün haberine göre, kripto para borsası Binance’in ABD merkezli kuruluşu Binance.US ile SEC, varlıkların tamamen dondurulması yerine, bir anlaşma yapmak üzere birlikte çalışmayı kabul ettiler.

Yargıç Jackson, bugün yaptığı açıklamada iki tarafın birbirinden o kadar da uzak görünmediğini söyledi ve uzlaşma için onları bir sulh yargıcına yönlendirdi. SEC geçen hafta şirket aleyhine açtığı dava kapsamında Binance US’in varlıklarının dondurulmasını istiyordu.

Yargıç Jackson’ın bugünkü duruşmada “Şirketin tamamen kapatılması sadece şirket için değil, genel olarak dijital varlık piyasaları için de önemli sonuçlar doğuracaktır” dediği ve sulh yargıcı ile çalışma bitene kadar varlıkların dondurulması konusunda karar vermeyeceğini eklediği bildirildi.

İlginizi çekebilir: SEC, Binance ve CEO Changpeng Zhao’ya Dava Açtı!

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar