Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64310
-0.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3509.59
0.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.03
-2.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.9
-0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

ABD Milletvekili Emmer: Bitcoin Güçlenecek!

Tom Emmer, Bitcoin’in küresel kriz sonunda güçleneceğini düşünüyor.

Clock
Paylaş
ABD Milletvekili Emmer: Bitcoin Güçlenecek!

Ünlü bir avukat olan Emmer, Bitcoin’in corona virüsün neden olduğu ekonomik kaosun sonunda güçleneceğini iddia ediyor.

ABD Milletvekili Tom Emmer’in düşüncesine göre, en büyük kripto para birimi Bitcoin, devam eden mali krizin kazananı olacak.

Bitcoin ve Blockchain Teknolojisi Gittikçe Daha da Önemli Olacak

Morgan Creek Digital’ın kurucu ortağı, Anthony Pompliano 3 Ağustos tarihindeki röportajında, “Kriz sonrasında Bitcoin değer kaybetmeyecek, aksine ciddi anlamda kuvvetlenecek” dedi.

728×90 muhabbit - ABD Milletvekili Emmer: Bitcoin Güçlenecek!300x250 muhabbit - ABD Milletvekili Emmer: Bitcoin Güçlenecek!

Emmer’e göre, hem Bitcoin hem de altta yatan blockchain teknolojisi, “gittikçe daha önemli olmaya devam edecek” ve eşi benzeri olmaması sebebi ile daha da fazla gelişecek. Politikacı, “İzleyin, Bitcoin’in bir değeri var ve bir şeyin değeri varsa insanlar risk alır.” dedi.

ABD Bankaları Artık Resmi Olarak Bitcoin Muhafaza Edebilecek

Emmer’e göre, ABD düzenleyicilerinin bankalara geçtiğimiz hafta kripto para birimleri için velayet hakkı sağlamaları için yetki vermesi, Bitcoin’in geleceği için çok ciddi bir umut vaat ediyor.

Bildirilenlere göre, Para Birimi Kontrol Ofisi (OCC) , 22 Temmuz tarihinde Bitcoin gibi kripto paraları muhafaza etmek için federal olarak onayı bankaları resmen onayladı. Emmer’e göre, OCC’den Brian Brooks, Bitcoin’in geleceğine önemli bir katkıda bulundu:

Brian Brooks: Bankalar, bu tür dijital para birimleri için artık bankacılık işlemler yapmaya başlayabilirsiniz! Bununla bir ev satabilir hatta onunla bütün işlerinizi yürütebilirsiniz.

Emmer, kripto para ile gelen inovasyonu savunmasıyla ünlü. Bu yılın başlarında Emmer, yenilikleri zorlu hale getiren düzenlemeler ile ilgili endişelerini dile getirmişti. Kongre, daha öncelerde hükümeti kripto endüstrisi için daha açık düzenlemeler için çalışmaya davet etmişti.

Emmer, piyasalar kendine gelmeye başladığında, Bitcoin’in daha da sağlamlaşacağını düşünen tek kişi değil. Mart 2020 tarihinde milyarder yatırımcı Tim Draper, Bitcoin’in küresel finans krizinden kurtulmak için en önemli araçlardan biri olduğunu söylemişti. Draper, “Dünya eski haline geri döndüğünde, günü kurtaran bankalar ve hükümetler değil, Bitcoin olacak” dedi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar