Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67386.01
0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3469.01
-0.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.1
3.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.1
-0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ABD’de Cumhuriyetçiler Kripto Para ile Bağış Alacak!

ABD’de kripto para olarak bağış hareketleri başladı!

Clock
Paylaş
ABD’de Cumhuriyetçiler Kripto Para ile Bağış Alacak!

ABD’de Temsilciler Meclisi’nin üyeleri olan Cumhuriyetçilerin kampanya kolu olan Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi (NRCC), kripto para birimi olarak bağış almaya hazırlanıyor.

Yerel haber ajansı Axios, bu haberi geçtiğimiz gün bildirdi ve NRCC’nin girişim için kripto para ödeme istemcisi BitPay ile ortaklık kurduğunu belirtti. Bu, kripto para bağışlarının NRCC hesabına yatırılmadan önce BitPay tarafından ABD dolarına dönüştürüleceği anlamına geliyor.

728×90 muhabbit - ABD'de Cumhuriyetçiler Kripto Para ile Bağış Alacak!300x250 muhabbit - ABD'de Cumhuriyetçiler Kripto Para ile Bağış Alacak!

NRCC, kripto para bağışlarını kabul eden ilk parti komitesi olurken, geçmişte de birkaç federal siyasi aday kripto para bağışlarını kabul edeceğini belirtmişti.

Kripto para dostu ABD Temsilcisi Tom Emmer, “Nancy Pelosi’nin sosyalist gündemini durdurmak ve Meclis çoğunluğunu geri alma misyonumuzu ilerletmek için mümkün olan her yolu takip etmeye odaklandık. Bu kampanya ile başarılı olmak için ihtiyaç duyduğumuz kaynakları daha efektif bir şekilde kullanabileceğiz.” dedi.

Emmer ayrıca, Kongre Blockchain Grubu’nun eş başkanı ve Finansal Hizmetler Komitesi’nin de üyesidir. Kısa bir süre önce Emmer, IRS’den hayır kurumlarına kripto para ile ilgili yapılan bağış düzenlemelerini kolaylaştırmasını istemişti.

Görünüşe göre Emmer, teknolojiyi ve trendleri takip ederek genç nesile ulaşmak için kripto para bağışlarını kullanmayı planlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar