Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67206.31
0.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3107.43
1.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.32
0.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.8
-0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ABD’li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!

Bankacılık devi, gelişen teknolojiden yararlanmak istiyor.

Clock
Paylaş
ABD’li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!

New York merkezli yatırım bankacılığı devi Moelis & Co., blockchain ve kripto para firmalarına danışmanlık hizmetleri sağlayacak yeni bir Global Blockchain Grubu kurdu.

728×90 muhabbit - ABD'li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!300x250 muhabbit - ABD'li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!

Grup, Moelis & Co.’nun Kurucu Ortağı John Momtazee tarafından yönetiliyor ve firmaya göre blok zinciri şirketlerine danışmanlık yapma konusunda önemli deneyime sahip kıdemli bankacılardan oluşan bir ekip tarafından destekleniyor.

Los Angeles merkezli Momtazee, aynı zamanda şirketin medya yatırım bankacılığı departmanının Küresel Başkanı ve daha önce UBS Investment Bank’ın küresel medya grubunun Genel Müdürüydü.

Moelis Net Worth2 1200x562 - ABD'li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!

Momtazee kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, Moelis & Co.’nun bu yıl kripto para pazarındaki büyük gerileme ve oynaklığından etkilenmediğini, çünkü firmanın küresel ticari ortamda blockchain teknolojisinin uygulanmasında “güçlü uzun vadeli beklentiler” gördüğüne dikkat çekti.

Momtazee ayrıca Bloomberg ile yaptığı röportajda, ayı piyasası sırasında blockchain ve kripto paralara yatırım yapmanın firmalara danışmanlık yapmaya başlamak için mükemmel bir zaman olduğunu öne sürdü.

“Zamanlamayı seviyoruz. İyi günlerde üst üste yığılıp “işte buradayız, yardıma hazırız” demenin, bir meydan okuma olduğunda, olduğundan daha az gerçek hissettirdiğini düşünüyoruz.”

Bunun yanında Momtazee, herhangi bir yıkıcı teknolojinin volatilitesinin de olmasının normal olduğunu dile getirdi.

Moelis & Co., Lou Kerner’ı da Global Blockchain Group’un Kıdemli Danışmanı olarak işe aldığını açıkladı. Kerner aynı zamanda, Web3 danışmanlık firması CryptoOracle Collective’in Kurucusu ve kripto para girişim fonu Blockchain Coinvestors’ın Ortağı olarak görev yapıyor.

Şirket Global Olarak Büyümeye Devam Ediyor

2007 yılında kurulan şirketin, Kuzey ve Güney Amerika, Avustralya, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da 21 ofisi bulunuyor. Macro Trends’ten alınan verilere göre, firmanın yaklaşık 2,97 milyar dolar net değere sahip olduğu ve bugüne kadar 3,5 trilyon dolardan fazla işlem gerçekleştirdiği görülüyor.

Moelis Net Worth - ABD'li Dev Bir Şirket Daha, Blockchain Teknolojisine Yöneliyor!
Kaynak: macrotrends.net

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar