Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63274.7
2.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3458.75
0.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.11
-3.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
0.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Acun Ilıcalı da NFT Sektörüne Girdi!

En son çevrim içi içerik platformu Exxen projesi ile iş hayatına devam eden Ilıcalı, bir sonraki projesinin NFT ile ilgili olacağını duyurdu.

Clock
Paylaş
Acun Ilıcalı da NFT Sektörüne Girdi!

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaya göre, Ilıcalı bir NFT projesi üzerinde çalışıyor.

En son çevrim içi içerik platformu Exxen projesi ile iş hayatına devam eden Ilıcalı, bir sonraki projesinin NFT ile ilgili olacağını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Geçtiğimiz gün Webrazzi Summit 2021’e katılan Acun Ilıcalı, Webrazzi’nin kurucusu Arda Kutsal’ın sorularını yanıtladı. Yapılan röportajda Ilıcalı, NFT projesi için kollarını sıvadığını söyledi.

NFT sektörünün ilgisini çektiğini belirten Ilıcalı, NFT dünyasında bir öncü olmak istediğini söylüyor. Yapacakları NFT projesinin yerel olmaktan ziyade küresel olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, dünyaya açılmak istiyor.

Cem Yılmaz’dan Sonra Acun Ilıcalı!

Geçtiğimiz haftalarda NFT sektörüne atılan ünlü isim Cem Yılmaz, OpenSea platformunda toplam 25 farklı NFT’yi satışa çıkardı. Bununla birlikte bazı NFT’leri alan kişiler, Cem Yılmaz’ın gösterilerine bilet hakkı kazandı.

Cem Yılmaz’ın çıkardığı en son NFT olan ERŞANKUNERI 00 isimli NFT ürününün sahibi ise 3 arkadaşıyla Erşan Kuneri dizisini Cem Yılmaz’ın ofisinde izleme şansı yakalayacak!

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar