Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56325.73
9.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3234.68
4.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.5
6.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.2
3.34%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Cem Yılmaz NFT Çıkarmaya Devam Ediyor!

Cem Yılmaz’ın NFT piyasasına olan ilgisi devam ediyor!

Clock
Paylaş
Cem Yılmaz NFT Çıkarmaya Devam Ediyor!

Cem Yılmaz Twitter üzerinden bir duyuru yaptı.

Cem Yılmaz son çıkardığı ERŞANKUNERİ 00 NFT’sine sahip olan kullanıcıyla beraber Erşan Kuneri filmini izleyeceğini söyledi. Kendi ofisinde NFT sahibi ağırlayacağını söyleyen Cem Yılmaz, aynı zamanda NFT sahibinin 3 arkadaşı onlara katılabileceğini söyledi.

Binance BannerBinance Banner

Cem yılmaz twıtter

Cem Yılmaz NFT’leri kullanarak kendi kitlesiyle daha yakından iletişim kurmaya başladığını söyleyebiliriz. NFT’lere gerçek hayattan bazı hediyeler ekleyen Cem Yılmaz, NFT’lerin kullanım alanının aslında çok fazla olduğunu da bize gösteriyor.

Cem Yılmaz, Opensea üzerinde toplam 25 NFT oluşturdu. Yılmaz, bir önceki NFT koleksiyonunu satın alanlar için de gerçek hayatta kullanabileceği bir özellik sağladı.

Cem Yılmaz, koleksiyonunu satın alan kişilere ücretsiz gösteri bileti vereceğini açıkladı ve bir eser için ise ömür boyu ücretsiz gösteri bileti sağlayacağını açıkladı. Siyah-beyaz formattaki Cem Yılmaz NFT’si için tüm gösteriler dahil olmak üzere bilet sağlayacağını açıklayan Yılmaz, NFT’lerin kendisi için böyle çalıştığını vurguladı.

Türkiye’de NFT’ye Olan İlgi Artıyor!

Kripto paralarla en fazla ilgilenen ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor. Kripto para piyasasının yeni “trend”i NFT’ler. Türkiye’de sanatçılar tarafından NFT’lere olan ilginin her geçen gün artığını söyleyebiliriz. Yaklaşık 2 hafta önce Refik Anadol’un saygın bir müzayede Machine Hallucinations adlı NFT koleksiyonunu 5.1 milyon dolara alıcı buldu.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay NFT üzerinden bir mini dizi çıkaracağını duyurdu. Bununla birlikte Uykusuz dergisinin sevilen karikatüristi Uğur Gürsoy’da “CryptoGrandpa” isimli NFT koleksiyonunu çıkardı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar