Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53353.08
3.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3134.57
2.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.74
5.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.5
2.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Adam Back’a Göre Bitcoin Bir Gecede 20.000 Dolar Olacak

Yatırım stratejistine göre, mevcut finansal sistem, devam eden ekonomik kriz nedeniyle çökme riski altında ve Bitcoin buna mükemmel bir çözüm sunuyor.

Clock
Paylaş
Adam Back’a Göre Bitcoin Bir Gecede 20.000 Dolar Olacak

Bitcoin, birkaç gün içinde büyük bir toparlanma kaydettikten sonra geçen hafta en büyük çöküşlerinden birini yaşadı.

Dışarıdan gelenler ve genel piyasa yatırımcıları için, bu devasa fiyat dalgalanmaları hiç de güvenilir olmayan bir yatırım oldu. Üzerinde yatırım yapmamaları için bunlar sinyal olabilir.

Ancak, kripto endüstrisinde, bu sıradan bir davranış olarak kabul edilir. Bitcoin yatırımcıları bu kadar yüksek dalgalanmalara alışkınlar ve fiyatın bu yıl oldukça yüksek kazanımlar elde etmesini bekliyorlar. Daha da önemlisi, Bitcoin yatırımcıları dijital varlığın her iki yönünde de büyük fiyat dalgalanmalarında inişli çıkışlı bir seyir bekliyorlar.

Binance BannerBinance Banner

Adam Bitcoin’e Geri Döndü

Bitcoin bir gece 20.000 dolara ulaşırsa şaşırmayacağını bir tweet ile ifade eden Blockstream Kurucu Ortağı ve CEO’su Adam Back, piyasa koşulları göz önüne alındığında, dijital varlığın bu fiyata ulaşmasının ve aynı gece içinde 16.000 dolara çekilmesinin mümkün olduğunu bile öne sürdü.

Ona göre, servet denilen şey geçmişte böyle vahşi salıncaklar yapma kabiliyetini göstermediğinden, bunların hiçbiri şaşırtıcı olmayacaktır.

Adam’ın tweet’i sahip olduğu bir rüyaya atıfta bulunsa da, tahminen Bitcoin’in son performansı göz önüne alındığında makul görünüyor. Sadece bu hafta, sanal para dört hafta içinde %80’in üzerinde kazanç sağladı ve geçen hafta % 50’nin üzerine çıktıktan sonra kayda değer bir şekilde toparlanmaya devam etti.

Kripto yatırımcıları da bu konu da iyimser

Kripto alanı içindeki diğerleri, küresel ekonomi corona virüs salgını ve ekonomik gerilemeye yanıt verdiği için Bitcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda keskin bir şekilde artmasını beklediklerinden dolayı Adam’ınkine benzer duygularını ifade ettiler.

Bitcoin yatırımcısı ve podcast sunucusu Preston Pysh, insanların olması gerektiği gibi davranmaları gerektiğini söyleyen Adam’ın tweet’ine yanıt verdiğini iddia etti.

Global Macro’dan Raoul Pal da, dijital varlığın önümüzdeki haftalarda büyük kazançlar elde etmesini beklediğini belirten açıklamalar yaptı. Yatırım stratejistine göre, mevcut finansal sistem, devam eden ekonomik kriz nedeniyle çökme riski altında ve Bitcoin buna mükemmel bir çözüm sunuyor.

Pal, insanların sisteme olan güvenini kaybettiklerini ve alternatif arayışlarda bulunduğunu belirtti. Bu bağlamda, Bitcoin dijital varlığa yükselmek için ideal bir temel oluşturan mükemmel bir alternatif sunuyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar