Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67831.81
-2.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3808.13
1.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38
-4.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595.4
-3.67%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Alameda Research, Efficient Frontier’a Yatırım Yaptı!

Alameda Research’ten yeni bir yatırım!

Clock
Paylaş
Alameda Research, Efficient Frontier’a Yatırım Yaptı!

Efficient Frontier tarafından paylaşılan gelişmelere göre, Alameda Research’ün yatırımı, şirketin bilançosunu genişletmek amaçlı.

Efficient Frontier’in CEO’su Roei Levav, “Sam Bankman-Fried’ın şirketi Alameda Research, Tel-Aviv merkezli piyasa yapıcı Efficient Frontier’e 2 milyon $’lık yatırım yaptı.” şeklinde bir açıklama ile, projeye yapılan yatırımı duyurdu ve şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Alameda Research, Efficient Frontier'a Yatırım Yaptı!300x250 muhabbit - Alameda Research, Efficient Frontier'a Yatırım Yaptı!

Böylesine güçlü bir ekipten gelen yatırım, ortaklarımız yönelik tekliflerimizi daha da geliştirmemize yardımcı olacak.

Alameda Research’ün kurucu ortağı ve CEO’su Sam Bankman-Fried, “Efficient Frontier, alanındaki en gelişmiş ticaret şirketlerinden biridir. İlk zamanlardan beri beraber çalışıyoruz ve ekiplerinin teknolojiye ve sektöre bakış açısı bizi onların yolculuğuna katılmak için heyecanlandırdı.” dedi.

Alameda Research’ün yanı sıra Efficient Frontier, girişim şirketleri Collider Ventures ve Follow The Seed tarafından da desteklenmektedir.

2017’de piyasaya çıktığından beri, Efficient Frontier, hem merkezi hem de merkezi olmayan platformlar dahil olmak üzere onlarca kripto borsasına likidite sağladı. Levav, Efficient Frontier’in ticaret hacminin 2020 yılında %100’den daha fazla büyüdüğünü belirterek, sektörün gelişim hızına işaret etti.

Şirket, hem spot hem de türev piyasalarda 1.000’den fazla parite için likidite sağladığını ve 50 farklı borsada aylık hacim olarak 10 milyar $’a yaklaştığını söylüyor.

Alameda Research geçen ay, seyahat uygulaması Maps.me’ye entegre edilecek Solana tabanlı DeFi protokolü Oxygen’e 40 milyon $’lık yatırım yaptığını duyurmuştu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar