Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68122.33
0.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3764.46
-0.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.64
-0.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.5
-0.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Alchemy Pay, Sanal Ödeme Kartlarını Piyasaya Sürüyor! Visa Ve Mastercard Ağını Kapsıyor!

Alchemy Pay, şirketin Virtual Crypto-Linked’i yani sanal ödeme kartlarını piyasaya süreceğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Alchemy Pay, Sanal Ödeme Kartlarını Piyasaya Sürüyor! Visa Ve Mastercard Ağını Kapsıyor!

Fiat ve kripto para ekonomileri arasındaki köprü vazifesini üstlenen Alchemy Pay, şirketin Virtual Crypto-Linked’i yani sanal ödeme kartlarını piyasaya süreceğini duyurdu.

Sanal ödeme kartları yani Virtual Crypto-Linked Google Pay ve PayPal dijital cüzdanlarına bağlı olacak. 40’tan fazla kripto para birimini destekleyen kartlar, Amazon ve eBay gibi popüler e-ticaret platformlarında dahil olmak üzere Mastercard ve Visa ağlarındaki milyonlarca satıcıda geçerli olacak.

Uzun süredir sanal kart geliştirme çalışmalarını yürüten Alchemy Pay, şu anda birçok önemli pazarda beta testlerinden geçmekte. Şirket, sanal kart hizmetlerinin 2021 yılının sonunda veyahut 2022 yılının başlarında tamamen kullanıma sunmayı planladıklarını açıkladı.

728×90 muhabbit - Alchemy Pay, Sanal Ödeme Kartlarını Piyasaya Sürüyor! Visa Ve Mastercard Ağını Kapsıyor!300x250 muhabbit - Alchemy Pay, Sanal Ödeme Kartlarını Piyasaya Sürüyor! Visa Ve Mastercard Ağını Kapsıyor!

Binance İle Ortaklık Kurmuştu

Alchemy Pay, kripto para sektöründe önemli adımlar atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta küresel kripto para borsası Binance ile bir ortaklık anlaşması imzalamıştı.

Ortaklık sayesinde Binance kullanıcıları Alchemy Pay ağındaki Shopify gibi birçok e-ticaret platformuna direkt olarak kripto para aracılığıyla ödeme yapabiliyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar